Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor felszállok hozzá engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor felszállok hozzá engem néz és mosolyog rám. Ez jelenthet valamit? ( buszsofőrről van szó. )

Figyelt kérdés

#néz...
2016. jan. 29. 00:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Multkor mar kerdezted hogy tudnal megismerkedni vele. Nem sikerult? :)
2016. jan. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pussofőr, pls.
2016. jan. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában ha felszáll egy utas énis ránézek és pl ha kedvessen mosolyog és köszön énis mosolygok...

Ez nem jelent semmit sem. Ülj le előre és lehet majd megszólít... Ha nem és annyira tetszik akkor meg álj oda mellé és szolisd meg! És mehet az ismerkedés. Max ha nem akar veled beszélni elküld. És akkor is ugy szálj fel hozzá h köszönsz,mosoly és hátramész leülsz.

Én hasonló helyzetbe voltam,tetszett a sofför,sokszor ha láttam átszáltam hozzá és leültem előre. Ő szólított meg és 4éve eggyütt vagyunk...fél éve énis buszvezető lettem.

N/24

2016. jan. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Ami lanyoknak mar a bmw sem eleg :D
2016. jan. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok ,hát nekem nem elég 😂 utálom a Bmw-ket.
2016. jan. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a komikat!! :) nem szeretnék igazából tölle semmit, csak kiakartam deríteni hogy miért jelent-e valamit.. :)
2016. jan. 29. 10:39
 7/11 anonim ***** válasza:
A rendesebbek rám is mindig mosolyognak, ennyiből még ne bízd el magad. Bár azt valahogy megfigyelhetnéd, hogy más felszállókra is így reagál-e.
2016. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ma vele jöttem haza, mosolygott megint és most a tükörből is nézett.. >_> nem mertem vissza nézni ://
2016. jan. 29. 10:41
 9/11 anonim válasza:
100%
nem kell herceg fehér lovon csak buszsoför a volán buszon
2016. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sikerült ugy mond megismernem, leszólitottam pénteken, sajnos nem sok mindenről tudtunk beszélgetni mert nem nagyon beszédes, 3 hónapja dolgozik itt annyit sikerült kiderítenem. Ma is voltam nálla de hát csak egy cigi fért bele... ugyhogy szerintem bukta az egész de ha valakinek van valami jo tippje hogy hogy lehetne " megtörni a jeget" annak szívesen várom a komiját.
2016. febr. 7. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!