Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Reggelente egy busszal megyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggelente egy busszal megyünk, és az a lényeg, hogy az utánam lévő buszmegállóba száll fel de amikor felszállok sok a hely és amikor ő is. Hogy mehetnék oda? Leüljek mellé?

Figyelt kérdés
Én szállok fel elsőnek. Fontos! Megszeretném ismerni nagyon! Leüljek mellé? De van hely. Mit mondjak neki? Egyáltalán mitcsináljak nagyon tetszik az a srác.
2010. jan. 18. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ez dedósnak fog tűnni, de keresd meg iwiwen vagy myvipen, vedd fel msnre.

Tudom, ciki lenne leszólítani, ideges lennél, zavarban lennél, tudom... nekem is voltak ilyen buszos sztorijaim. Aztán ha msn-en dumáltok, akkor megbeszélhetnétek egy buszos dumcsit is! :)

2010. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nemtom hogy hívják
2010. jan. 18. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor részletes keresés.

Beírod a várost, a korát (kb) és a nemét. Aztán majdcsak meglátod a képét. Legyen már egy kis furfangosság benned könyörgöm!

2010. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csinálj egy e-mail címet,írd fel egy papírra és egyik reggel add a kezébe.Ha ír,akkor már lehet ismerkedni.
2010. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Húú egy párszor feltetted már ezt a kérdést:D

Tudsz róla valamit is? Mondjuk pl, hogy hobbi, valamihez nagyon ért vagy akármi. Most pasi szemmel nem is tudom, hogy minek örülnék igazából. Végülis mindegy mivel jön oda mert ha bejön és látom rajta, hogy félénk, akkor próbálok irányítani én, ha pedig nem szimpatikus akkor udvariasan visszautasítom, aztán még kicsit azért beszélgetnék vele, hogy ne érezze magát iszonyúan, de utána egy bocsi és kész. Na:D szóval no para. kiderítesz róla valamit, oda mész hozzá köszönés , ez az alap és szerintem bele is kezdhetsz persze egy kis körítéssel, hogy bla bla és tudom rólad, hogy ebben az x dologban jó vagy x dologhoz értel és szeretnél segítséget és tanácsokat kérni. A pasiknak ilyenkor kb semmi nincs eszükben, hanem rögtön a dologra összpontosítanak, amit felvázoltak nekik. Ezzel azt akarom mondani, hogy eszébe sem fog jutni, hogy kicsit talán nyomulás lenne pl. Aztán utána már terelődik folyamatosan a szó más dolgokra, és megannyi téma fog majd feldobódni.... jön majd magától. Aztán már sínen vagy:) Ha bejöttél neki akkor fogja még keresni a társaságod.!! Na csak egy ötlet volt.

2010. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma megszólítottam=)Leültem mellé és elkezdtünk beszélgetni=).De már nem tetszik távolról helyesebbnek tűnt közelről nem nagyon.:SDe egy nagyon normális és kedves srác még nagyon jó barátok lehetünk=).azt lehet hogy megint megtetszik és neki is megtetszem és akkor lehet hogy összejövünk.mert belsőleg tetszik külsőleg eddig tetszett.
2010. jan. 21. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!