Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy távolsági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy távolsági buszra ha felszállok, több lány megnéz, de máshol nem?

Figyelt kérdés
Biztosan valami eszméletlen férfias módon szállhatok fel a buszra és mehetek végig.

2013. máj. 16. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
városi buszon az emberek közömbösek egymással, de távolságin máshogy szokott lenni
2013. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézik,hogy ki ez Csettenhojzer Marlon Brando!
2013. máj. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszed el, de pont ezt figyeltem meg én is... Utcán szembe jönnek rám se néznek és nem hiszem h azért mert olyan ronda lennék, mert egyszer sem néznek rám szal mintha ott se lennék.

Ma meg távolságin többnek is összeakadtam a szemével :D

Nem értem én sem..

2013. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1, Mosolytalanul merednek rád: nem akarják, hogy melléjük ülj a hosszú útra, mert nem vagy elég bizalomgerjesztő, se helyes, se semmi.


2, Mosolyogva néznek rád, kacérsággal a szemükben, a ri_bik a szájuk szélét nyalják közben: a távolsági buszokon számodra megbomlik a tér-idő kontinuum, és hirtelen sikeres vagy a nők között. Csak ott, és sehol máshol.


Lehet választani.

2013. máj. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
eszméletlen módon. Jó a kérdés.
2013. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

vagy az is lehet, hogy máshol is megnéznek, csak nem veszem észre, mert nem szeretek az emberek szemébe nézni. buszon meg sokfele nem lehet nézni, csak az embereket látom magam körül. ez lehetséges? mit gondoltok?

Máshol is van, hogy ránézek egy lányra, és ő is rám néz, de ritka, mondom, mert kerülöm a szemkontaktust az emberekkel.

2013. máj. 18. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!