Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha úgy érzem magam, hogy meg se érdemlem az életet?

Figyelt kérdés

Gonosz vagyok, szívtelen és semmirevaló. Nem vagyok szerethető, nem tudom fent tartani az emberi kapcsolatokat mert mindig mindenki megutál, vagy nem fog szeretni.


Egyetlen előnyöm, hogy tudok kedves lenni, és van eszem bár nem annyi mint szeretném.


23/Fóka



#kolbászosfagyi #nemfogokegyértelmesválasztsekapnimertnyomorékvagyok
2016. jan. 29. 02:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A nyelvtannácik mindenhol ott vannak! :)


Ejnye már! Miért kell ennyire elkeseredni?

Van legalább egy olyan ember, akire bármikor számíthatsz? Van szép emléked amire jó visszaemlékezni?

Vannak céljaid, terveid?

Vannak elképzeléseid a jövődet illetően?


Szerethető vagy! Minden ember szerethető. A nem szerethető embereknek sok "barátjuk" van és sok ember veszi őket körül. Hogy miért? Mert félelemmel vagy a hatalommal tartják fen az érdeklődést, de nem a lelkükkel, nem a személyiségükkel. Én szánom az ilyen embereket!


Erősnek kell lenned. Az élet hozhat még számtalan nehézséget. Mindet ki kell küszöbölni, mert másképp nem megy. Csak saját magadban találhatod meg a boldogságodat. Ne más emberektől várd el.


Aki boldog magányosan, az másokkal is boldog.


Aki boldogtalan egyedül, az másokkal is boldogtalan.


Ne más embertől várd a nagy titok kulcsát. Ott van benned a titok! Te magad vagy a titok! Ha rendbehozod magad és a lelki békédet, akkor megváltozik az életed napról napra. Jobbá és szebbé!


Optimista ember könnyen beszél, igaz? Szerinted az optimisták kik? Azok a pesszimisták és realisták, akik megunták, hogy állandóan csak szenvednek és bosszankodnak meg mártírkodnak. Légy te is ilyen. Lépj túl a múltad szenvedésein. Holnaptól kezdj új életet!

2016. jan. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretnek? Utálnak? Kit érdekel... csak magadnak felelj meg! Tiszteld magad és mások is tisztelni fognak.
2016. jan. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Ha azt mondanám nem is létezel, mit gondolnál?
2016. jan. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
61%
próbáltál már változtatni?
2016. jan. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az 1-es szuper dolgot írt! Próbáld megfogadni azt a tanácsot...
2016. jan. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!