Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy elvezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy elvezni az eletet?

Figyelt kérdés
Ertem, hogy sokan arra gondolnak, hogy fuvel-faval d.ugni, de azonkivul, ha valakinek nincs parkapcsolata, baratai, az megis hogy a fenebe tudna elvezni az eletet?
2016. jan. 16. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Sport, aztán jön minden 'ingyen'. Nem kell aggódni
2016. jan. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát sokmindenből kimarad az biztos de ha van pénze akkor lehetnek önálló élményei is
2016. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
szabadnak lenni. és tudod mikor vagy szabad? amikor senkitől sem kell bocsánatot kérned.
2016. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

#3, Senkinek sem kell bocsanatot kernie senkitol. Csak ha valakinek tobb mint 2 agysejtje van akkor megteszi ha szukseges.


Az eletet elvezni ugy lehet, ha olyan eletet elsz aminek van ertelme. Ehezt tobbek kozott 7 szokas gyakorlasaval lehet elerni.


1. A proaktivitás (aktív, kezdeményező), amely szerint mi magunk vagyunk azok, akik választanak, döntenek az élet minden percében, akkor is, ha éppen nem döntünk! (Szabad akarat varázsa). Hihetetlen erőt tud adni az a felismerés, hogy döntéseinket mi magunk hozzuk meg, s nem hagyjuk sodorni magunkat a körülmények által.


2. Már a kezdetkor lásd a célt! Ha nem tudod, hova tartasz, akkor semmilyen szél nem segít, hogy elérd a kikötőt. Illetve, az sem baj, ha az ember nem akkor veszi észre, hogy "rossz falnak döntötte a létrát", amikor már fent van a tetején.


3. A fontos dolgokat tedd az első helyre! Ha a fontos dolgokat elodázod, előbb-utóbb sürgőssé válnak. a sok sürgős tennivaló pedig kapkodáshoz, fejetlenséghez vezet. A sikeres emberek alapvető tulajdonsága, hogy tudják, mi a legfontosabb az életben (ismerős példa, amikor egy dolgozatot le kellett adni, de előtte valahogy minden más fontosabbá vált, mígnem a végén már alig maradt idő a dolgozat elkészítésére.)


4. szokás Törekedj a kölcsönös győzelemre és együttműködésre a versengés és a különállás helyett! Az élet minden területén azok a leghatékonyabb emberek, akik egymásra tudnak hagyatkozni ahelyett, hogy

mindent maguk próbálnának elvégezni.


5. Először a másikat értsd meg, aztán értesd meg magad! Rengeteg időt lehet megspórolni azzal, ha a kapcsolatot az igazi empátia jellemzi, ahol a másik teljes megértése és megismerése a cél.


6. Használd ki a szinergiákat és ismerd fel a csapatmunka előnyeit. Egy kis matematika:


kompromisszum keresés: 1+1 = 1

win-win (mindkét fél nyer): 1+1 = 2

szinergia: 1+1 =3, 5, 7, 11


7. Élezd meg a fűrészt, ha fát akarsz vágni!.. Vajon mi a fűrész az ember életében? Erről már beszéltem.

2016. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dugni mindenkivel. :)
2016. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fölfogásomban az élvezni az életet az azt jelenti ,hogy azt csinálod amit szeretsz a nap legtöbb órájában és jól érzed magad.
2016. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: ott a pont
2016. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te tudod hogy mit szeretnél mire vágysz. Csináld azt! Lehet nem tudod olyan gyakran mint szeretnéd mert mondjuk az anyagiak nem engedik, de legalább feltölt, egyszer kétszer, átlendít a mélypontokon. Belefogsz egy hobbiba, rögtön kerülnek barátok, majd meglátod. Manapság az internet korában nem nehéz megtalálni a hasonló érdeklődési körű embereket.


Korántsem ugyanazt jelenti mindenkinek egyébként az hogy élvezni az életet.

Van akinek annyi hogy dugok fűvel fával, hétvégén meg elhajlunk, és itt megáll a dolog.

Nekem például amikre úgy tekintek hogy jó dolgok az életben, és élvezem ezeket: stressz mentes napok, nem kell ébresztő órára kelnem, nyugodtan csinálhatok mindent a saját tempómban nem sürget semmi, egy jó kávé, csak ücsörögni kint és élvezni a napsütést és a szellőt, sétálni egyet, kocsikázgatni és nézelődni, túrázni, haverokkal elmenni síelni, legurítani egy whiskycolát, motorozni egyet, rég nem látott ismerősökkel összefutni kicsit, olyan helyekre elmenni ahol gyerekkoromban jártam, de sorolhatnám még.

És mielőtt valaki megemlítené, nem nekem sincsen barátnőm, nekem sem könnyű, volt egy dolog ami eléggé megviselt, de ha az önsajnálatba merülsz, és begubózol, csak magadnak fogsz ártani.

2016. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!