Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit szólnátok hozzá, ha a párotoknak lenne egy új hölgy barátja?

Figyelt kérdés

2016. jan. 29. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire közeli barát. Ha dumálnak néha Facebookon és néha összefutnak (nem kettesben, hanem mikor a társaságból többen is), akkor oké, ennél közelebbi viszony nem oké, azért szólnék.
2016. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
férfi vagyok, de nálam nem szólt semmit hogy egy lány az egyik legjobb barátom.. csak folyton nyomozgatott és ellenőrizni akart... xd
2016. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1-es, nem haverra gondolok.
2016. jan. 29. 22:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy új hölgy barát??Nagyon örülnék neki mivel elég féltékeny vagyok:D
2016. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3

Jó, mondom, nálam ez a maximum ami belefér.

2016. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Fogtam.

4-es, elég fura lehetsz :/

2016. jan. 29. 22:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem furább mint te.Nyilván nem kellenél ha új hölgy barátod lenne,akivel gondolom dugnátok is.
2016. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
0%
Minek neki hölgy barát, mikor itt vagyok én????
2016. jan. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, bár biszex, szóval most elgondolkodtattál...

Ha én biszex vagyok, a párom mellett nem lehet se férfi, de nő barátom sem? Hátha esetleg vonzódok hozzá?

Egyébként egy nős férfit szeretnék megismerni, mert szimpatikus, de lehet lemondok róla, mert esélyes, ha lehetnénk is barátok, a kedvese rövid úton eltüntetne az életéből.

2016. jan. 29. 23:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Minek erőltetni ezt a barát témát? Nyilván ha gyerekkori vagy régi barátság egészen addig oké, amíg nem hazudik erről. De egy új? Miről beszélgetnek? A legújabb manikűr trendekről? Vagy, hogy kinek mi vált be felfázás ellen?:D Vagy, hogy melyik pasi néz ki jól?
2016. jan. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!