Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Valentin-nap ra ti mit vennéte...

Valentin-nap ra ti mit vennétek, esetleg meghitt vacsorát készítenétek párotoknak? Elég tanácstalan vagyok,7 hónapja vagyunk együtt párommal.17 éves a hölgy

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
ez aranyos ötlet... csinálj egy finom vacsit, gyertyafénnyel.. 1 szál vörös rózsával :) (mi mondjuk nem tartunk valentin napot, de szerintem ez kedves ötlet és biztos örülni is fog neki...)
2014. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg annyi még hogy ő 2 tárgyat vett.. ilyen esetben?
2014. febr. 9. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:

2 dolgot kap tőled is... 1: vacsora 2: vörös rózsa

figyelj nem ismerem a barátnődet de én mint nő egy ilyen vacsinak ezerszer jobban örülnék, mint bármilyen tárgynak... vacsiban ott a szíved lelked... meg kell csinálni, rákészülni, teríteni, több órai igyekezet... tárgy meg mi? bemész a boltba és valamit leveszel a valentin napi polcról... szóval ha a barátnőd kiakad, hogy nem vettél neki tárgyat, akkor zavard is el.. nem érdemel meg téged :) (na jó valami kis plüst, vagy kulcstartót vehetsz neki, legyen amit magával hordhat... :) )

2014. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az nem gond ha már csináltam párszor neki gyertyafényes vacsorát? :D
2014. febr. 9. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!