Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg le kellene mondanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg le kellene mondanom róla, akkor is, ha talán csak az időzítés volt rossz?

Figyelt kérdés
Tényleg el kellene felejtenem az illetőt, aki akkor volt szingli, amikor párkapcsolatban voltam, és most, hogy végre szabad vagyok, ő foglalt? Nem volt semmi köztünk, egyszerűen csak szerettem volna ismerkedni vele, de lecsúsztam róla. Képtelen vagyok kiverni a fejemből. :(
2016. jan. 30. 02:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy ki kell verned a fejedből. Ha valóban csak az időzítés rossz, akkor ezt valamiért meg kell élnetek.
2016. jan. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg! Nem kell elfelejteni.
2016. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyelőre te is ismerkedj, hátha találsz valakit,aki elfeledteti veled.


Ha van még dolgotok egymással,össze fogtok jönni.(ha csak nem lesz házas időközben!)

2016. febr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Házas.
2016. febr. 8. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg mondj le róla :( én is így tettem sajnos. Pár év kellett,mire el is fogadtam,h nem lesz semmi.
2016. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"szerettem volna ismerkedni vele" - de akkor ez se történt meg. Mit hiányolsz akkor? Ő tud arról, hogy létezel?
2016. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tud a létezésemről. De nem nyomulnék rá nősen. Isten mentsen attól. Esetleg barátkozást megkockáztatnék, van köztünk egyfajta vibrálás... szimpátia. Nem is tudom. Talán hülye ötlet.
2016. febr. 8. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!