Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A völegényem kiakar dobni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A völegényem kiakar dobni amiért keveset csinálom neki az orált és ha csinálom nem nyelem le! Mit csináljak ha egyszerűen undorít a dolog, ő meg nem akarja tudomásul venni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 20:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Ezért elhagyna, mert nem nyeled le? ÉS VŐLEGÉNYED? :O

Azonnal szakítsatok!

2010. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
hagy dobjon nem is szeret ha enyiért ki akar dobni
2010. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
5%
Csináld! Bocs, de én se vállalnék be egy életen keresztül egy olyan csajt aki sose akarja ezt csinálni. Keress másik balekot.
2010. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
hát ilyen pasit hagyni kell a p.csába...kihasználós,egoista f.sz...
2010. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
azt írta hogy "keveset"
2010. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

csoda hogy eljutottál egyáltalán a menyasszony titulusig!


én aszondom viszlát vőlegény!!!!!!!!!!!

ami nem megy nem kell erőltetni főleg a szex terén!

2010. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Szesze ***** válasza:
90%

pfff


Ha ezért akar dobni akkor szerintem te dobjad őt. Azt jelenti, hogy a te érzéseid egyáltalán nem érdekelik őt, csak az, hogy neki jól legyen. Persze egy férfit ki kell elégíteni, de hát ha nem akarod lenyelni, az nem ok a szakításra. Gondolkozz el, hogy ennek a kapcsolatnak így van-e jövője. Ha most ebbe belemész, akkor az esküvő után miért akar majd dobni???

2010. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

SZ A K Í T S

Menekülj ameddig még lehet.

Komolyan Veled is baj van, ha ezt hagyod...

2010. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
11%
Ez nem kihasználás. Ha neki ez a vágya, akkor még jó, hogy "elvárja" (szeretné). Nyilván én is olyan emberrel kötném össze az életemet, aki minden apró hülye kívánságomat kielégíti, hogy soha nel egyen probléma ebből. A tökéletes szexuális kielégülés minden JÓ kapcoslat alapja. Ha az megvan, arra már bármit lehet építeni. ELlenben hiába van meg minden más, ha ez nem jó, akkor az nem párkapcoslat, hanem barátság kéne hogy legyen.
2010. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Tudod én már hatszázkilencvennyolcszor vágtam volna ki a francba. Ilyenhez akarsz hozzámenni???? Édesistenem. Vágd ki, hogy repüljön!
2010. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!