Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy srcának megtetszett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srcának megtetszett a belsőm, vagy kamuzott végülis?

Figyelt kérdés
Amíg nem látott addig mondta mindig,hogy tetszik neki amilyen vagyok..stbstb.. rávettem,hogy dumáljunk facebookon.. megnéztük egymást. (nekem annyira nem az esetem,de már kezdem megkedvelni)... ő csúnyának tartja magát,így amikor mondtam,hogy bírom akkor nem hitte el.. sőőt azóta alig dumálunk.. csak ha én keresem.. pedig addig mindig ő keresett.. :/
2016. jan. 30. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Belsőséges kapcsolat fog kialakulni köztetek.
2016. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát úgy tűnik te sem vagy az ő esete.
2016. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 RRR ***** válasza:

simán nem százas

vagy nem vagy az esete

2016. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudja, hogy ha külsőre nem tetszik neked, akkor nem érdemes erőltetni.
2016. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!