Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett az egyetemen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett az egyetemen egy csaj de nagyon vegyes dolgokat hallottam róla ( megbízható emberektől). Nem tudom hogy adjak-e egy esélyt neki. Szerintetek?

Figyelt kérdés

pozitív dolgok amiket hallottam: egy okos, kedves, érzékeny lány aki segíteni akar mindenkinek, nem iszik alkoholt, őszinte, nem sminkeli agyon magát, nem hord állandóan miniszoknyát/ kivágott felsővel

negatív dolgok: dohányzik, sokat bulizik, lusta, alig jár be egyetemre, kétszínű, a pasikat manipulálja és kidobja, nem nagyon vannak lány barátai csak fiúk


kívülről nagyon szép arca van, hosszú szőkésbarna haj, vékony testalkat, kb 165cm magas ( pont az esetem), sportosan öltözködik, nem az a nagyon csajos lány de nőies is tud lenni


2015. dec. 28. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
ne az erdekeljen mások mit mondanak, meny oda és alkoss saját tapasztalatot/véleményt.
2015. dec. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Felsoroltál pár eléggé ellentétes dolgot. Egy igazán kedves és érzékeny ember nem kétszínű és nem gázol bele mások lelkébe.
2015. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne adj esélyt!!!!(magadnak!!) Hagyd meg másnak, aki szeretné megismerni, nem pedig "esélyt adni neki". Röhejes vagy!!!!
2015. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha már jo véleményeket is hallottam volna a személyiségéről, akkor elgondolkodnék, mennyire lehet hiteles a negativ, ugyanis jót mondani nehezebben szokott sok ember másokról, mint felfedezni és felnagyitani akár csak egyetlen hibáját is.ilyen az általános emberi természet, tisztelet a kivételnek. de hogy kidob egy pasit, ahhoz pl. joga van, biztos megvolt rá az oka, nem volt rá ideje, vagy bizonytalan volt a dologban, vagy a másik fél problémás volt. a manipulálás és a kétszinűség már komolyabb vélemény, de kérdés mit takar és mennyire érdemes hallgatni egy ilyen nem tul kedves véleményre. az alig jár be egyetemre lehet egy depresszió vagy magánéleti, családi probléma miatt is, attol még jól is lehet tanulni elég sok könnyebb szakon. én is rengeteg embert ismertem már 3 különböző egyetemre járva, akik nem jártak be, de ambiciozusak , okosak , jól teljesitők voltak még igy is. ez valahogy a korral is jár, csak ugy, mint a bulizás. amugy ha inna alkoholt, az miért lenne baj ? persze nem alkoholistaként, hanem barátokkal beülve valahova. dohányzás : engem ez nem zavar, a saját egészségére ártalmas, de ez is a korral járo dolog tud lenni, és ha csak nem egészségmániás testépitő vagyok, nem lenne elsődleges gond. nem nagyon vannak lánybarátai - és akkor mi van ? ez baj ?
2015. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok, igazából a kétszinű és manipulativ jelzőkön kivül nem láttam olyat, ami sztem egy embernél komolyan vehető probléma. meg ezek elég felszines, általános, sablonos vélemények. egyáltalán ismeri -e jobban bárki is, aki akár pozitivan, akár negativan ismeri ? én pl sokáig laktam egyházi kollégiumban, hát ne tudd meg, az emberi kétszinűség, kibeszélés, eltorzitott sztorizgatás milyen méreteket öltött. csak ott hallottam eddig magamról is felháboritó véleményeket vissza, semmelyik másik közösségben nem. és tökre nem voltak igazak, tényleg. másokról is ugyanigy. az emberek már csak ilyenek, talán résszabbnak is tartom, aki másokon csámcsog és előitéletesen vagy a helyzet és a másik ismerete nélkül alkot véleményt, mint azt, amit arról a másikról mesél, még ha igaz is. az ismerőseim, akik nem jártak be mindig az egyetemre, azoknak vagy felesleges volt, mert nem érte meg bejárni egy órára vagy pont azért nem jártak be, mert nehéz szak volt és választhattál, hogy benn ülsz napi 10 orát és nem tanulsz, vagy otthon maradsz és tanulsz helyette mások jegyzeteiből. de mindegyik ambiciozus, fegyelmezett munkábajáró fiatal felnőtt lett. az is lehet, dolgozik mellette vki és azárt nem jár be. a pasiügyei valójában rá tartoznak, nem másokra, senki nem láthat bele egy másik ember gonodlataiba. ha van is benne vmi, még mindig sok oka lehet, pl. csalódott a férfiakban és ezt a módját választotta, hogy tuljusson egy csalódáson, ő is továbbvitte öndutadatlanul is a következő kapcsolataiba, próbálkozásaiba a rosszat. szoval ez igy semmi. szinte annyi, mintha semmit nem tudnál róla egyáltalán .
2015. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jav. : egyáltalán ismeri -e jobban bárki is, aki akár pozitivan, akár negativan véleményezi ?
2015. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp! Max nem leszel a pasija, de egy esélyt mindenki megérdemel (:
2015. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hallani mindenkiről lehet mindenfélét.. ha azt is csak hallomásból tudod, hogy dohányzik akkor olyan túl sok közötök nincs egymáshoz.

Szóval miképp adsz neki esélyt?

Arra jársz majd, hogy hátha észrevesz?

2015. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De miből gondolod, hogy őt érdekled egyáltalán?

Ismerd meg, és csak utána formálj róla véleményt.

2015. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!