Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nagyon el van keseredv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon el van keseredve;mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2 hete volt egy spermavizsgalaton;és nem voltak túl jók az eredményei.Az orvos azt mondta,hogy pont határeset.A párom azt szürte le ebböl,hogy nem lehet gyereke vagy csak nehezen jöhet össze.Azóta elkezdett vitaminokat szedni,hogy javuljon a helyzet.3 hónap múlva visszamegy.De látom rajta,hogy le van törve,tegnap volt úgyérzem a mélypont.Péntekenként szokott 2-3 sört inni,de most annyira kivolt,hogy egy pici pálinka is volt.Nem gondoltam volna,hogy ilyeneket fog mondani:lehet nem is lehet gyerekünk,lehet,hogy ketten nem passzolunk össze,hogy én lefogok lépni más pasival,aki tud nekem gyereket csinálni,és hogy ô egy csôdtömeg.Mit csináljak vele?Elhagyni nem fogom,mert jó vele lenni stb,csak szomorú,hogy ìgy látom.Lombik is szóba került,nincs minden veszve.Én nem fogom ez miatt elhagyni.Ha nem lehet gyerek elfogadom,de szerintem össze fog jönni.25 évig vártam rá,hogy a párom bejöjjön az életembe.Mit tegyek érte,nahyon depis.Én 26 éves lány vagyok,ô 30 éves férfi

#gyerek #depressziò
2016. jan. 30. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A legjobb, amit tehetsz, hogy kitartasz mellette.
2016. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Légy türelmes! Ez egy nehéz időszak, és mindig erősitsd meg abban, hogy nem fogsz lelépni. Tarts ki mellette! Ez minden,amit tehetsz
2016. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RRR ***** válasza:

bátorítod ezerrel

nekünk is azt mondta a sok okos doki,hogy nem lehet,mert a nejemnél gáz van

aztán egy átszeretkezett hétvége után teherbe esett és most 15éves a lányunk

2016. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Keresztanyámat az első férje elhagyta, mert nehezen eshetett teherbe. Aztán megismerkedett a jelenlegi férjével, 5év után terhes lett. Volt is nagy öröm
2016. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 RRR ***** válasza:
52%

szexeljetek ezerrel,minden adandó alkalommal

4-es voltam

2016. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki, amit ide írtál. Az elég lesz. De csak akkor ha őszintén ezt gondolod. Ha érezteted is vele, akkor az igazi.
2016. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2016. jan. 30. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!