Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen el vagyok keseredve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen el vagyok keseredve, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

17 vagyok, volt már 4-5 barátnőm, de nyár eleje óta senkim sincs. Próbáltam lányok társaságát keresni, de valahogy mindig elutasítottak. Nem jött össze egyikkel sem.

Intelligens vagyok, sokat olvasok, igényes vagyok, jól öltözködöm, de valamiért senkinek se kellek.

Néha buliba is eljárok barátokkal, könyvtárba járok, stb. Nagyon egyedül érzem magamat, mit tehetnék? : (


2012. okt. 28. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:

ez aztán a hosszú magányos időszak! :)

neked lesz még pár csajod, ne aggódj ezen

egy kis egyedüllét meg nem fog ártani

2012. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bele ne halj öreg. Lassan 20 leszek és még csak nem is csókolóztam. Mégsem vergődök.


19F

2012. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más az igénye.
2012. okt. 28. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el, semmi baj!

Nézd a dolgok jobb oldalát. Nincs itt semmi probléma.

Olvasd csak el újra amit ide leírtál, és hamar rájössz, hogy a fele sem igaz...^^


Pl. Intelligens biztos nem vagy!;-)

2012. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A koromhoz képest, igen is az vagyok.
2012. okt. 28. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:

;-) Haver,ne égesd már tovább magad!

Dobtam egy csalit,és azonnal reflektáltál rá,mint egy kis óvodás. Ebből már nem jöhetsz ki jól!


Csak egy jótanács: Ne itt próbálj csajozni! ;-)

2012. okt. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az élet nagy gondjai. De örülnék neki ha nekem csak ennyi problémám lenne, hogy nincs barátnőm..
2012. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan kedves kérdező, nem gondolod komolyan, hogy akinek 17 éves korára már 5 barátnője volt, az intelligens ember? :D :D Elég gáz, hogy eggyel sem tudtál normális, hosszútávú kapcsolatot kialakítani: ebből eredően vagy nem intelligens emberként kezeled a kapcsolatbeli dolgokat, vagy még kevésbé intelligensen csak kihasználtad szegény lányokat ;)

Az sem vall intelligenciára, hogy itt siránkozol, mert nyár óta nincs senkid - intelligens ember ilyenkor elfoglalja magát, nem kell neki anonim válaszolók segítsége :D

2012. okt. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!