Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék? Nagyon elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés

7hónapja van barátom... de sose volt tökéletes a kapcsolatunk. sose becsült meg eléggé...nekem ez mindigis fájt... egyhéten legalább kétszer lemondja a találkozónkat azzal hogy nincs kedve,szarul van,nyűgös vagy valami... ha összeveszünk ezen mindig azt mondja hogy keressek mást aki velem akar lenni mert ő nem fog állandóan velem lenni.:( ( egyhéten 2-3x talizunk........")

általában nagyon jól tudunk beszélgetni,tőrődni egymással... de neki nem szoktam hiányozni.... állandóan csak magára gondol... és olyan mintha ő lenne a lány. nálam ez fontos... hogy lány vagyok,akkor lánynak is szeretném magam érezni. de nem így van.. én megyek hozzá,én kedveskedek neki... nem kísér haza.. se félúton mert nincs kedve.:'(

most leszünk 7hónaposok... de nem hajlandó találkozni velem.

nagyon szeretem...:(


2010. szept. 17. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Hagyd ott minél hamarabb! Ez nem fog javulni!


Minél hamarabb otthagyod annál kevésbé fog megviselni...

2010. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

keress mást. ő is mondta neked, hogy keress mást.

"mindig azt mondja hogy keressek mást aki velem akar lenni mert ő nem fog állandóan velem lenni"

ezekután ne várj sokat. ő maga mondta neked.

2010. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
hát ez nagyon szomorú... de lehet túlságosan ragaszkodol hozzá és úgyérzi hogy megfulad szerintem tartsatok egy kis pihenőt és ne beszélj vele pár napig... szerintem hiányolni fog de azis lehet hogy hiányol valamit a kapcsolatotokból lehet nem adsz meg neki valamit amit hiányól ...
2010. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kérdeztem már erről. mondta hogy minden megvan... szerintem ő csak nem szeret annyira mint ahogy én őt. de... ha nekem van bajom vele,akkor ő képes szakítani velem,mert ez a legegyszerűbb szerinte... ha kérnék egy kis szünetet,akkor azt mondaná hogy inkább szakítsunk.

az a legrosszabb,hogy egyszer még azt is megmondta hogy ha szakítanék vele,nem lenne szomorú..és nem jönne utánam.:/

pedig én tényleg próbáltam megadni mindent... odaadtam neki magam...és sose mondtam le egy találkozónkat se..pedig nekem nagyon kell tanulom még is vele vagyok...szinte mindent feladtam ezért a kapcsolatért. ő sose adna fel semmit:(

2010. szept. 17. 16:35
 5/8 anonim válasza:
ha ő eszt igy gondolja akkor miértnem hagyot már el téged :S ???
2010. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mert azért szeret...valamennyire biztos. sose hazudik. mindig azt mondja,hogy nagyon szerelmes belém. de ez nem látszik...:/
2010. szept. 17. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
ha azt mondja, hogy szerelmes beléd, akkor nincs tisztában a szó fogalmával. itt aki szerelmes lehet az te vagy. szerintem hagyd ott minél hamarabb, ez nem fog javulni :/
2010. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem ne hagyd el :) a szerelemért mindent :)
2010. szept. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!