Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számítana valamit ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számítana valamit ha a párotoknak nagyon alacsony lenne az érzelmi intelligenciája vagy ellenkező esete ennek amikor nagyon magas?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 02:33
 1/6 opened paradise ***** válasza:
100%
Inkább legyen magas. Fontos,hogy valaki ne legyen lelketlen.
2016. jan. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, alapvetően jobban idegesít, ha valakinek az alapcsomagjába elfelejtették feltelepíteni a józan észt, de zavarna, ha valaki minimális empátiával rendelkezne, vagy nagyon nem érezné, hogy mivel lehet megbántani a másikat.
2016. jan. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos mint kiderült, ilyen a volt barátnőm. Így saját hibája volt a meghatározó, amiért szakított velem.

Azóta ráadásul makacs, nincs benne semmi tolerancia és empátia felém. Pedig tudja hogy bűnös, mert csúnya, aljas módon szakított. Csak vádaskodottm hazudozott, letagadott és nem ismert be dolgokat.

De őszintén kommunikálni az luxus, mert bántaná a lelkét.

2016. jan. 31. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Robot sem kell, de szappanopera se.
2016. jan. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem magasabb az atlagnal (nem sokkal de azert magasabb) es nekem ez nagyon rossz inkabb lehetne sokkal alacsomyabb az atlagnal legalabb nem ereznem at az emberek fajdalmat es nem ereznem magam rosszul ha az ember mesel mit elt at es ez nekem rossz mert olyan mintha en is atereztem volna... Meg az is rossz hogy egy parkapcsolatban nekem mindig nagyobb erzelmeim vannak szoval jobban megvisel a szakitas :/ nem jo lehetne atlagos vagy atlag alatti de azt sem bannam ha lelketlen lennek! Bocsi a hibakert kulfoldi vagyok! Meg le is lehet pontozni a velemenyem miatt nem számít:)
2016. jan. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém eléggé magas, szenvedek is eleget (F/38). Nemcsak párkapcsolatban számít, egy barátságban sem mindegy. Amúgy nagyon magas érzelmi intelligenciájú emberekkel alig találkozom (bár tudományos körökben mozgok alapvetően).
2016. febr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!