Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek egy olyan férfival, aki csak kihasznált?

Figyelt kérdés

Jó barátok voltunk már egy éve, és neki pont vége lett a kapcsolatának, majd még közelebb kerültünk egymáshoz. Egyre jobban úgy kezelt, mint egy nőt, akit meg akar hódítani. Folyton keresett, rámírt, bókolt, én pedig megbíztam benne...és bele is szerettem. Nem olyan pasi volt a szememben, aki ki akarna használni, hiszen ismer. És hosszú idő után együtt voltunk. Nekem ő volt az első...


Másnap reggel vágta ezt hozzám: ,,Én tudom, mit akarok, és Te nem vagy az." Én nem a szexszel volt probléma, én jól csináltam, csak a lelki részével van problémája és az elköteleződéssel. Inkább nem folytatom, még mindig fáj...És úgy viselkedik, mint aki semmi rosszat nem tett volna...Van, aki báránynak látszik, belül mégis farkas.


Nem lenne gond, ha nem találkoznánk, de sajnos egy helyen tanulunk...Nem bírok ránézni, nem szóltam hozzá azóta sem. Váltsak csoportot vagy ezzel még jobban nyeregben érezné magát? Legszívesebben nem akarnám soha többé látni.


21/L



2016. jan. 31. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben végigcsináltam egy hasonlót. Csak ő nem kapott meg. És a végén bunkó lett.

De nem bántam meg, hogy megszakitottam vele minden kapcsolatomat, aszián kivül nem is nagyon nézek rá. Mi is egy egyetemre jártunk. Hála, hogy ő épp végzős volt, mikor én kezdtem

2016. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!