Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek pasim haverjaival?

Figyelt kérdés

Pénteken megyünk iszogatni 6-an, senkit nem ismerek a haverjai közül, miről kéne velük beszélgetnem, hogy kellene viselkednem velük?

mindenki 25év körül van


2016. jan. 26. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Távolságtartóan
2016. jan. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem mennék a helyedben! A csajok nem tudják elviselni, ha egy kan buliban nem ők vannak középpontban. Mindig hisztiznek, meg balhét csinálnak! MINDIG!!!


Nálunk haveri körben tilos ilyen ivászatokra meg kirándulásokra barátnőt hozni.

2016. jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 Kivéve, ha partyba akarják vágni.
2016. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne légy túl közvetlen!!!!!

Mivel Te vagy a vendég nem neked kell kezdeményezned, ez a feladat a haverokra hárul. Ami fontos....bármit is kérdeznek a múltadról ne menjél bele személyes dolgokba, csak arra válaszolj részletesen ami a mostani kapcsolatodat illeti.

37F

2016. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Légy laza és közvetlen.

Nem úgy értem, hogy kínáld fel/add ki magad nekik, de ne is botránkozz meg a pasis vicceiken (amik néha igencsak hajtépősek tudnak lenni).

Ne követelőzz, ha úgy hozza, csak maradj csendben, és figyelj, miről beszélgetnek - én ezért szerettem, mikor az exem barátaival voltunk, mert ők értelmes dolgokról beszélgettek, nem smink, divat, műköröm... brrr. :D

2016. jan. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Viselkedj természetesen, ne akarj a középpontban lenni, de ne is legyél nagyon visszahúzódó. Nyilván a barátod is be fog mutatni nekik, meg valószínűleg ők is kíváncsiak rád, szóval kérdezni is fognak.
2016. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én baráti köröm is 25 év körüli, pár haverjai szintén :)

kb 3 éve ismerem őket, amióta együtt vagyok párommal :)

Azóta is szoktunk összejárni iszogatni, rettentő jól szórakozunk :D

Ha ők is ilyen jó fejek és dilik, mint a mi társaságunk akkor csak add magad :D

meg amúgy is önmagad add :)))

És ne izgulj :D

23L

2016. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

bocsánat

párom* haverjai szintén

2016. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!