Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátomnál töltöm a Szilvesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnál töltöm a Szilvesztert és holnap fogok találkozni a szüleivel, hogyan viselkedjek, ugye nem illik ott aludni?

Figyelt kérdés
Első komolyabb kapcsolatom, még soha nem voltam bemutatva a szülőknek. Ha barátom nem mutat be név szerint akkor tegyem meg, vagy elég ha köszönök, mit illik és mit nem? 18 vagyok, a barátom 22.

2015. dec. 30. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem mutat be, az elég nagy tirpákság lenne. Ha mégis előfordul, menj oda te magad, és mutatkozz be nekik. Vigyél egy üveg bort az apukájának, az anyukájának meg valamilyen bon-bont. Miért ne aludhatnál ott? Van külön szobája gondolom. :D Mondjuk úgysem alvás lesz abból...;)
2015. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
miért ne illene ott aludni:? meg erő szakolod oszt az anyja le bassz v mi ő egy pali jaj istenem :D amúgy meg jó nagy tahó a barátod hogy nem mutatod eddig még be a szülőknek az meg főleg tahóság lenne ha át mennél és nem ő mutatna be ha nem neked kéne magadat.... szerinted a palid miért akarja hogy ott legyél szilveszterkor :? gondolkozz kicsit ;)
2015. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
3 hete vagyunk eggyüt, eddig nem igazán volt érteleme bemutatni.. Amúgy remélem, hogy nem én mutatkozom be, csak még soha nem volt ilyen találkozásom és kicsit rá vagyok parázva..
2015. dec. 30. 22:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért ne aludhatnál ott xdd Ne legyél már béna.
2015. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
hát ne vedd sértésnek de stem illik meg borotválkozni ha érted mire gondolok ha már nála alszol :D bármelyik kapcsolatba az első együtt alvás az soha nem alvás :D sok sikert (Y)
2015. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ha a barátod tisztában van mindennel, és te is akkor be fog nekik mutatni.


Ha nemrégóta ismered és még csak először vagy ott, de ott alszol, akkor ez lesz a szüleik gondolata -> Könnyű kis nőcske, felejtsd el kisfiam, vagy dugni jó lesz.

2015. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os én is így gondolom, de pont az, hogy Szilveszterezni megyek és nem csak este 10-ig maradok, hanem kb. hajnalig. Azt elfelejtettem, hogy a huga az eggyik barátnőm, bár mostanában nem igazán találkoztunk, az ő révén ismertem meg a bátyust.
2015. dec. 30. 22:09
 8/13 anonim ***** válasza:

6-. azért ne páráztasd már be csori csajt nem fognak semmi rosszat gondolni rólad mert ott alszol ne halgas rá

esztek 1 kis lencse levest fel tesznek pár kérdést hogy mégis milyen a személyiséged és alkotnak rólad 1 véleményt ennyi nem lesz semmi gond ügyi légy :D

2 voltam....

2015. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

viselkedj úgy mintha 1000 éve ismernéd őket, de nyilván az szüleit először ne sziázd le.


nem kell ezen parázni.

2015. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát ha én szülő lennék és a fiam csaja itt aludna 3 hét után, nem lenne jó véleményem róla
2015. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!