Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha más befolyásolása miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha más befolyásolása miatt döntött, arra valaha rá fog döbbenni?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a párommal, de volt még esély az újrakezdéshez szerinte is.


Egész nap nagyon jól elbeszélgettünk, órákon keresztül ecsetelte facebookon, hoogy mennyire boldoggá tettem, sose érzett ilyet, minden este sírt, őszinte volt, mert tudom, hogy szeret még most is.....


aztán bejött a képbe a haverja,aki elkezdte neki mondogatni,hogy nem ilyen nő kell mellé,hogy talál jobbat,szerinte nincs értelme,sértegetett engem is, és elkezdte neki sorolni a régi sérelmeket (hogy én mikben hibáztam) stb.

Exem is olyanokat írt neki, hogy "had kaparjon még, talán adok egy esélyt és marad, de nembaj ha feladja se.."

(mert a haver előtt vagánykodni kell)


Akkor exem elkezdett nekem vádaskodni, kihozta a veszekedést (az előbbieket tudva, hogy a haverjának ilyet mondott, már engem se érdekelt annyira)...


majd azt kaptam, hogy "látod úgy se változik semmi, csak ígéred, csak veszekszel velem, ugyan olyan vagy mint régen"


Mondtam neki, hogy fura, de pár perce még nem ez volt a véleménye, és próbált ő is bízni bennünk..a reakciója az volt, hogy "de elgondolkoztam 1-2 dolgon".. akkor mondtam neki, hogy ő maga kellene döntsön, ne más véleménye miatt, akkor is azt mondta, hogy én döntöttem nem mondott senki semmit..

magyarul még hazudott is nekem..


Én tudtam, hogy a haver mozgatta a szálakat, hiszen egyik pillanatról a másikra nem kezd el így viselkedni az ember és igazam is lett.


A szíve visszahúzza, mert nagyon szeretett, szeret még mindig ez látszik rajta, úgy érezte én vagyok neki az igazi, de a háttérben történő dolgok miatt , meg annyira nagyra nézi a haverját.... a haver elintézte hogy összevesszünk megint, és emiatt exem úgy érzi jól döntött.


Nem is nagyon akarok már tenni semmit, csak a kérdésem az, hogy valaha rá fog jönni, hogy nem magától döntött? Bánhatja ezt, hogy nem a szívére hallgatott?


2016. jan. 31. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatomból kiindulva nem.
2016. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát hiába szeret, hiába szeretne velem lenni, ha most úgy érzi jól döntött, akkor így is marad ezek miatt.
2016. jan. 31. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Igy igaz. Esetleg évek után rájön, de akkor már túl kényelmes lesz ahhoz hogy keressen.

Szerintem legalábbis.

2016. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak mert nekem teljesen máshogy nyilvánult meg, hogy én vagyok élete szerelme és talán ezt szalasztja el, de a haverral egész másképp kommunikált.


És a veszekedés után úgy érzi jól döntött.


Nem értem a férfi logikát!!!!!

2016. jan. 31. 17:23
 5/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeserìteni, de nem szeret.

Ha szeretne, hidd el, nemhogy a haverjàval, de közelebb àllòkkal szembe menne.

Tudom, most ellenkezni fogsz a véleményemmel, hogy "de tudom, érzem, hogy szeret, mert..."

De majd egyszer ràjössz.

Csak annyit tégy a sajàt érdekedben, hogy kicsit tovàbb gondolod a sorsotokat: kell neked egy ilyen, aki ennyire befolyàsolhatò, ha egy haver azt mondja neki, hogy ne légy vele, stb., akkor azt csinàlja?!

Ne haragudj, de sokat szenvednél mellette...

Ha szeretek valakit, anyàm sem tud befolyàsolni....

2016. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, ebben igazad van :) Sajnos én is tudom, hogy ha újra is kezdenénk, akkor ha a haver azt mondaná neki, hogy "hagyjad", akkor hagyna.


Nem is akarok már tőle semmit az égvilágon, csak hogy rájön e egyszer a dolgokra és rádöbben e, hogy mennyire befolyásolja és elviszi a haverja.

2016. jan. 31. 17:31
 7/9 A kérdező kommentje:

Csak abba nem gondol bele, hogy ha lesz még egy barátnője és a haverjának épp nem tetszik majd, akkor mellőle is elmarja majd így.

Exem pedig hinni fog neki, mert a haver tuti csak jót akar és mellette van..

2016. jan. 31. 17:33
 8/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Igen, nagyon reàlisan làtod.

Kivànom, talàld meg a boldogsàgodat.

2016. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is ezt kívánom neked. (Ha még nem sikerült) :)
2016. jan. 31. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!