Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, zavar ha simogatják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavar ha simogatják a hajatokat?

Figyelt kérdés

Párom ráadásul úgy, hogy a homlokomtól indulva rányomja az egész tenyerét és hátra simogatja a hajam végig rányomva ("lenyalja a hajam").

Alapból sajnos gyorsan zsírosodik a hajam, hát még így és teljesen lelapul, pár óra múlva olyan a töve mintha egy hete nem mostam volna, de ha szólok megsértődik. Sehol máshol nem zavar, simogathat még az arcomat is, de ez zavar...


2016. jan. 31. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen vadul lelapítva tenné, ahogy a cica fejét szoktuk az lehet zavarna :D De amúgy nem, szeretem ha csinálja, max. 2-3 naponta szoktam hajat mosni, szóval tök mindegy.
2016. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen-igen az a cicafej gyereksimogatás, köszi! :D
2016. jan. 31. 17:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is sokat buzeráltam a párom haját mikor öszekerültünk. De nem ennyire durván. Később elhagytam e szokásom.

Szeretetből csinálja, ne haragudj rá ezért.

2016. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én párom nem ilyen durván simogat, de engem is zavar, amikor az épp feltupírozott hajamat lesimogatja. Vékony szálú, lapulós hajam van, fél órát szenvedek vele, hogy álljon valahogy, erre jön és lesimogatja. :D Mondtam is neki, tudja, csak néha elfeledkezik róla.

A másik kedvencem, amikor valami balesetveszélyes dologgal foglalkozom (pl. főzök és forró víz, zsiradék felett állok), erre odajön és elkezd vadul ölelgetni hátulról. Van, aki imádja az ilyet, engem annyira nem dob fel.

Tudja ezt a bogaramat is, de néha mintha direkt trollkodna velem. :)

2016. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem is ilyen a hajam, és mint a macska bújok ki néha a keze alól ha tudom mi jön, általában az ágyban fekve történik ez, hogy odahúz a mellkasához és úgy :D

Nem haragszom, csak érdekel, hogy másokkal is van-e így, van-e ilyen bogara valakinek. :)

Az se lehet kellemes, főleg ha esetleg gyorsan kéne reagálnod vagy elugrani :D

2016. jan. 31. 17:43
 6/9 Interferencia ***** válasza:
Érdemes azon elgondolkodni, hogy még ezt sem tudjátok megbeszélni.
2016. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írta, hogy beszéltek erről, nem azzal van a probléma, hanem hogy a párja néha elfelejti...
2016. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen típusú a hajad, akkor kérd meg, hogy szokjon át a válladra.:)
2016. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Interferencia ***** válasza:
"de ha szólok megsértődik"
2016. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!