Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindig simogatják a rokonok a...

Mindig simogatják a rokonok a pocimat, meg az ismerösök, ami engem már nagyon zavar. Ti hogy vagytok evvel? Vagyis a saját családomba senki csak a párom családja.

Figyelt kérdés
28hetes
2008. nov. 2. 02:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Engem is baromira zavart amikor a pocakomat akarták simogatni, de valahogy "véletlenül" úgy álltam, hogy nem fértek hozzá, vagy eltakartam a kezemmel.
2008. nov. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Én kerek perec megmondtam, hogy a Hogy vagy,? Illeve Hogy vagytok? kérdések tiltólistán vannak, ezek után max. annyit kér(het)nek, hogy mutatsd mekorra hasad.
2008. nov. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Szia!

Én kerekperec megmondtam, hogy ne nyuljanak hozzá. Én sem simogatom senki hasát, ugyhogy ők se tegyék.

Megkérdeztem, ha a fenekem nőtt volna nagyot, azt is simogatnák?

Megértettem velük, hogy mindegy, hogy baba van-e benne, vagy más, akkor is az egyik intim testrészem.

Ugyhogy nem nyultak többet hozzá.

Üdv: 40 heteske

2008. nov. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Engem nem zavar ha simogatják, mert ez azt jelenti, hogy mennyire szeretik már most a kisbabát. Engem inkább az zavar, amikor elemezni kezdik az alakomat, hogy hova ment fel mennyi, illetve anyám részéről az 'Ugye eszel rendesen?' - amit sajnos 3 naponta meg kell válaszolnom...

Amíg nem vártam babát, nagyon messze állt tőlem az egész terhesség, és bizony be kell valljam, én sokszor bombáztam ismerősöket a Hogy vagytok? kérdéssel. Nem jutott eszembe jobb... most már én is látom, milyen idegesítő tud ez lenni egy idő után!

2008. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy én vagyok szerencsés, de én ezt a simogatós dolgot megúsztam. Pontosítok: csak úgy saját elhatározásból senki sem simogatja meg, mindenki megkérdezte, hogy hozzányúlhat-e, vagy rám teheti-e a kezét. Így ebben a formában engem ez nem zavar, mert tudom, hogy a látható, illetve érezhető babamozgás kicsit "misztikus" annak, aki még nem tapasztalt ilyet, nekem is az volt, mert ez az első terhességem és soha nem fogtam babapocakot korábban. Én még a férjem egy-két barátjának is megengedtem, hogy rátegye a pocakomra a kezét, amikor pörgött a babó, vagy csuklott, mert jó volt látni azt az ámuló és félig-meddig meghatódott tekintetüket, amikor a kezük alatt érezhették pocakon belül a babát. Egyiküknek sincs még gyereke és emiatt nekik ez még teljesen új élmény volt.

Tény, hogy ha napi szinten tapogatnák a férjemen és rajtam kívül mások is a pucér bőrömet, akkor az engem is idegesítene.

2008. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Én csak a páromnak engedem meg, még anyámnak se, meg snekinek, engem nagyon idegesit.

Egyszer a leendo keresztapa tette takarón át a pocimra a kezét, de mivel ot regota ismerem, és tudtam, hogy ez neki fontos, meg nemtudom, ott es akkor ez volt termeszetes.

de amugy a paromon kivul mindenkinek mondom, akinek szeretne, lehet csaladtag, rokon, barat, hogy nincs tapi.


mondjuk en sok ilyen szabalyt hoztam, pl hat hetig szuletes utan nincs latogatas, stb.


nemtudom, jobb ez igy nekem. és megértik szerencsére, nem haragudnak erte.

2008. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Engem nem zavar ha megfogják a pocim. Persze ha belegondolok csak rokonok, és barátok éreztek erre vágyat eddig. Mindenki szeretetből tette, és én ezért nem éreztem kellemetlennek.

38 hetes pocis

2008. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Együttérzek Veled, Engem is kifejezetten idegesít, ha a férjemen kívül bárki a hasamhoz nyúl. Nem tudom, miért, de zavar. Én próbálom mindig a lehető legkedvesebben hárítani az effajta közeledést.
2008. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok aki nem szereti ha a pocakomat simogatja bárki is a férjemen kívül. Nálunk is az van ,hogy a párom Anyukája simogatná nagyon de én még az elején leszögesztem ha terhes leszek nekem senki ne nyúljon a hasamhoz mert nem szeretem. És kész. Most 30 hetes terhes vagyok és eddig egyetlem egyszer kérdezte meg,hogy hozzá nyúlhat e mert ép nagyon látszott, hogy mennyire mozog a babóca. Aztán a munkahelyem volt egy kis próbálkozás de ott is leszoktattam őket éerről. Hála isten mindenki megértette. Egyébkén én sem tudom ,hogy mi az oka annak, hogy nem szeretem de nem szeretem és értsék meg.
2008. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Engem nem zavar, mert csak olyanoknak jutott eddig eszébe, akik közel állnak hozzám. Viszont a babám csak az én, és párom kezére hajlandó életjelet adni, más kezére nem is létezik, ugyhogy ez nem jön össze nekik. Majd simogathatják ha kint lesz. Minden jót! 36 hetes kismama.
2008. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!