Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facén az életeseményeknél ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facén az életeseményeknél ki lehet törölni egy kapcsolatot, vagy az már megmarad? Nekem nincs facém

Figyelt kérdés
És a család és kapcsolatban nincs megjeleníthető tartalom a kapcsolatoknál, családtagnál csak anyuja van. Ezek szerint valószínűleg nincs senkije?
2016. jan. 31. 17:45
 1/7 Interferencia ***** válasza:
100%
Dat kérdés. Ki lehet törölni. Ettől még nem biztos, hogy nincs senkije.
2016. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy milyen kérdés? Remélem nincs igazad
2016. jan. 31. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy változtatható állapot, szóval ha kapcsolatban van akkor ki lehet rakni azt, ha egyedülálló akkor azt, ha meg nem megjeleníthető, akkor vagy semmi nincs beállítva, vagy úgy van beállítva, hogy ne láthassa akárki ismeretlen ember. Szóval nagyon nem biztos, hogy egyedülálló az illető.
2016. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja,értem. De barátnőről nem posztol
2016. jan. 31. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Az sem jelent semmit, nem mindenki szokott a párjáról posztolni/közös fotókat feltölteni.

Vagy vannak, akik igen, de nem nyilvánosan, azaz csak az ismerőseik láthatják a posztjaikat.

(Vagy akár a kapcsolati és egyéb adataikat is. Én is így állítottam be, szóval ismeretlenek rólam semmit nem látnak a borító- és a profilképemen kívül.)


És akkor még vannak mások, akik nem jelzik, hogy kapcsolatban vannak. (Szintén saját példa: mi csak majdnem másfél év után "írtuk ki".)


Szóval így semmit nem tudhatsz, célszerűbb lenne megérdeklődni. :)

2016. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De lehet nem látom többet. A családtagját jelzi,vagyvnincs senkije, mert kétlem, hogy egyiket el lehet dugni, a másikat nem,vagy egyszerűen nem írja ki, vagy a bará tnő progilja titkos
2016. jan. 31. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Pedig "el lehet dugni az egyiket, a másikat meg nem". Minden egyes adatról, amit megad (lakhely, iskola, munkahely stb.), egyesével el lehet dönteni, hogy kik láthassák (bárki, vagy csak az ismerősök, vagy akár senki).

A családtagokat is csak akkor jelzi, ha akarja a felhasználó, és csak azokat, akiket akar.


Ha "nem látod többet", akkor csinálj egy FB-profilt, jelöld be ismerősnek, és ha visszajelöl, akkor esetleg többet látsz majd.

Rá is írhatsz üzenetet (akár úgy is, hogy nem vagytok ismerősök).

2016. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!