Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tud befolyásolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tud befolyásolni a nagy korkülönbség? Megéri belevágni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy régi jó barátom Ő 30 éves és én 10évvel fiatalabb vagyok.. Számára nagy a korkülönbség vagyis igazából nem is érti, hogy miért kellene nekem. Meg mondta ha nem lennék ilyen fiatal még össze is jönne velem. Mivel igen tudom fiatal vagyok de úgy vagyok nem a kor teszi az embert nem egy olyan párkapcsolatom volt akik jóval idősebbek voltak nálam. Tanácstalan vagyok hogy megprobáljuk vagy inkább hagyjuk hogy a barátság is megmaradjon.

2016. jan. 31. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
LOL 10 év nem nagy korkülönbség :) az semmi.
2016. jan. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha ő nem akarja, mert számára nagy a különbség, akkor mit erőlteted a dolgot? Nem érted, hogy ő nem akarja?


Egyébként meg minden csak rajtatok múlik, máson nem.

Viszont, ha az egyik valamit nem akar, akkor fogadd el a döntését, ne akard a saját akaratodat ráerőltetni a másikra.

2016. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Mennyire régi barát? Nehezen veszik komolyan a huszonéves lányokat sokszor. Attól függ mióta ismer? Ha már rég és éretlennek tart, akkor hagyd, ellenkező esetben, idő kell, hogy megismerjen.
2016. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10-15 a tökéletes.
2016. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
körülbelül 8-9 éve ismerjük egymást. és attól függetlenül hogy fiatal vagyok éretebbnek is tart egyeltalán nem erőltetem..
2016. jan. 31. 22:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg attól fél, hogy most még így gondolod, de 2-3 vagy 5 év múlva te azt mondod, hogy na most 25 vagyok és még kéne kicsit élni, ő pedig 35 lesz és már rég gyereket szeretne, stb... aztán ott lesz majd hogy nincs senkije.


Szóval szerintem csak akkor van ennek értelme ha komolyan gondolod. Ha így van, tényleg nem számít a kor :)

2016. febr. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én éltem 20 év korkülönbséggel is nővel, nem is amiatt lett vége 12 év után, szóval a kor csak egy dolog.

Az, ha az egyik nem akarja sokkal nagyobb akadály. Sorry.

2016. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se a kor számít, hanem a két fél hozzáállása, mentalitása. Őszintén meg kellene beszélned vele, hogy te mit érzel, mit szeretnél, illetve megkérned, hogy ő is őszintén mondja el, hogy pontosan mi aggasztja. Ha ezt rendesen és komolyan átbeszélitek, és utána se akarja, akkor nincs mit tenned, nyilván nem tudod ráerőltetni. De egy komoly és őszinte beszélgetést szerintem mindenképp megér a dolog.


Külön csak a 10 korkülönbségre meg kitérve... tényleg egyáltalán nem sok, viszont azért nem mindegy, hogy melyik korosztályban. 20-tól felfelé szerintem a legtöbb esetben tényleg nem gond, de azért tizenéves korban mondjuk nem mindegy. Szóval teszem azt, 25 és 35 bőven rendben lehet, de mondjuk a 15 és 25 már azért nem biztos. Persze ezt is embere válogatja. :)

2016. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
* 10 ÉV korkülönbségre (...)
2016. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!