Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nő ez? Letagadja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nő ez? Letagadja a gyerekeit?

Figyelt kérdés
Jó barátomnak most ugy baratnoje. Kiderult amikor lattam a facen hogy kicsoda hogy is ismerem. Tájékoztattam a barátomat hogy ez a nő több gyerekes nő. De kiderült h a nő nem szàmolt be neki a gyerekektol. Most én vagyok a rosz.
2016. febr. 1. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

NE foglalkozz velük!

Majd lecsillapodik a barátod, és rájön, hogy nem akartál rosszat.

Főleg ha a nő jól po.fára ejti.

2016. febr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

A nőnek azzal kellett volna kezdenie,hogy megmondja,gyerekei vannak.

Az a korrekt szerintem.

Facen egyből kiderült,nem is értem miért próbálta titkolni, pontosabban értem.

Nyilván sok visszautasítást kapott már emiatt,de a hallgatása akkor sem frankó.

Elmondtad,hát elmondtad.

Mindegy utólag.

Jobb az ilyenből kimaradni,de ettől még szerintem nem hibáztál.

2016. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a nö csak dugopajtit keres akkor miért érdekes, hogy van gyereke? Az ö dolguk, hogy mit mondanak el magukrol, felnött emberek.
2016. febr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Letagadta? Vagy nem mondta eddig el? Nem ugyanaz!!!!!
2016. febr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes nő lehet. Nekem is van két gyerekem. Ismerkedésnél mindig ezzel indítok, hogy van két gyerekem. Döntse el, hogy ennek tükrében is akar-e valamit avagy sem. Szerintem ez így korrekt. Nem az ördögtől való, ha egy férfinak ez nem pàlya. A szabad vàlasztàs lehetőségét akkor is meg kell adni.
2016. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Most én vagyok a rosz." - ez mit jelent?

Gondolom, valamelyik dühös rád?

2016. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Ezért a barátod egyszer hálás lesz. Tipikus apavadász, az isten mentsen az ilyenektől.
2016. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mire kellett a nőnek a pasi?

Ha én szexpartnert keresnék pl,akkor nem biztos,hogy mondanám,mert abban a szituációban nem lényeges,persze ha párt keres az ember akkor rögtön el kell mondani,bár még azt is el tusom képzelni,hogy amiatt nem osztotta meg rögtön mert többen meg se akarták ismerni csak a gyerekek miatt.Nem lehet hogy ez volt?

2016. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy hibás, sőt hős, csak még nem jött rá a szerencsétlen haverod.
2016. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, hàt màsfél hónapja vannak együtt és a barátom azt mondja hogy nő még igy nem szerette.
2016. febr. 1. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!