Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki most homofób nem szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki most homofób nem szereti a melegeket az a gyerekeit is erre fogja nevelni hogy rossz emberek és nem szabad őket elfogadni?

Figyelt kérdés
csak érdekel, és milyen indítatásból?
2014. dec. 17. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Őszintén remélem ,h az összes homofób legalább egy meleg gyereket a világra ell ;))
2014. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én annak annyira nem örülnék mert annak szerintem a gyerek lelki világa és élete látná kárát :S
2014. dec. 17. 20:47
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem a melegek utálatára fektetnék hangsúlyt, hanem arra nevelném, hogy legyen normális. Amúgy meg lehet valaki rendes ember szexuális beállítottságától függetlenül, ezért nem akarom, hogy csak ezért utáljon egyeseket.
2014. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

valszeg erre neveli majd, de azért a mostani helyzet még mindig jobb... lehet hogy van aki utálja a melegeket, de legalább nem égetik el őket máglyán csak mert nekik más tetszik

szóval gyűlölködjenek csak,az ő idegeik sinylik meg xd

2014. dec. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én ezt nem így gondolom.

Kíváncsi lennék ,h miképpen reagál az aki egész életében megvetette és undorodott a melegektől hogyan éli meg azt ,h a gyereke meleg és hogy fog cselekedni.

2014. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 szerinted neveléstől lesz valaki meleg? ha benne van, nem tudod úgy nevelni, hogy "normális" legyen, annyit érsz el max, hogy sose fogja elfogadni magát
2014. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én ismerek melegeket és sajnos van egy fiú ő most 24 éves amikor otthon elmondta szószerint megverték érte (16 évesen) borzalmasan bántak vele nagyon kiközösítették összes testvére is alig várta hogy 18 éves legyen azután szökött meg Budapestre most egy nyelviskolában igazgató helyettes és mióta jól keres és tudják a szülei megint keresnék vele a kontaktust
2014. dec. 17. 20:53
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
előző: hát ez elég nagy képmutatás a szülők részéről.. szegény srác...
2014. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Plot twist!

A szüleim enyhén homofóbok és én még is biszex vagyok. :)

2014. dec. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,remélem akiről írtál elhajtotta a szüleit.

Az ilyen tuskó emberek nem érdemelnek megbocsájtást.

2014. dec. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!