Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek valentin napi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek valentin napi ajándéknak túl drága ajándék lenne iphone 6s plus-t venni?

Figyelt kérdés
Igazából kis személyi kölcsönt is bevállalnék mert tudom hogy ez minden álma. Vagy maradjak valami olcsóbb ékszernél ?

2016. febr. 1. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ahogy jónak látod. De szerintem emiatt adósságba verni magadat kár lenne. Egy normális ember le tud azért mondani az ip6splusz-ról. Végy neki ékszert és vidd el valahova.
2016. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
degenerált vagy
2016. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Nagyon cuki vagy , hogy hitelbe is vernéd magad a szeretett hölgyed miatt, de ha pici kis eszed is van ne tedd! HA szeret ,akkor bármilyen figyelmességnek is örülni fog!Egy ékszer vagy egy ruha , esetleg valami romantikus vacsora, erről szól a Valentín nap és nem arról, hogy eladósodsz! Van egy olyan érzésem nem is vagytok együtt túl régóta,és ha ez így van főleg figyelj erre oda mert ha valentin napra ekkora ajit adsz neki szerinted mit fog tőled karácsonyra vagy egy évfordulóra elvárni?
2016. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Soha nem értettem, a hozzád való figurákat. Én biztos hogy nem vennék, neki ilyen telefont. Sőt semmilyen telefont, nem hogy még adósságba verjem magamat. Nem arról van szó hogy nem tehetném meg. De gondolj már bele, nem ezért szeressen valaki. Ha ilyen telefont veszel neki, karácsonyra stb... mit fogsz venni? Házat?


Egy kis apróságnak is örülni lehet, saját kézzel készített sokkal többet jelent, mint egy ilyen telefon.


Ismétlen nem vagyok spuler, jó szívű vagyok de azért vannak határok...

2016. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

remélem, csak trollkodni jöttél ide :D


ha olyan lenne az anyagi helyzeted, hogy nem érezné meg extrán a pénztárcád, és a barátnőd sem egy pénzéhes csaj (a kérdésből nem derül ki, az e) akkor azt mondanám, oké, ha tudod, hogy ez a vágya, tedd boldoggá..


de így, hogy még hitel is..ááááhhh XD a kommentem végére érve, 99%ig biztos vagyok benne, hogy csak szivatni próbálod itt a népet :D

2016. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várok ilyesmiket a barátomtól, de vissza nem utasítanám, ha kapnék egyet tőle :DD
2016. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem enyhén szólva rossz ötlet....

Gondolj bele, mi lesz ha 2 hónap múlva szakitotok...?!


Inkább magadnak vedd, neki meg adj valami romantikusabbat. :)

2016. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha hitelt kell felvenned, hogy mag tud venni, akkor egyértelműen túl drága ajándék, akármiről is van szó!
2016. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz ötlet. Valentin napra legfeljebb jelképes ajándék kell pl 1 szál piros rózsa, vagy marcipán szívecske vagy végső esetben szív alakú medál vagy ilyesmi.

Tahóság a másiknak ilyesmit venni, főleg mert ha a másik értelmes és ad Neked egy közös fotót 1000 forintot képkeretben (ami pedig sokkal jobb ajándék, mint az okostelefon), akkor iszonyatosan megalázva fogja érezni magát.

2016. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!