Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki csalodottságában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki csalodottságában ezt érzi, akkor tényleg így van vagy el fog múlni?

Figyelt kérdés

A második komoly kapcsolatomnak lett vége. Az első párom megcsalt, rajta túl léptem.

Néhány hete a második párom szakított velem a rengeteg veszekedés miatt, amit megértek, mert nem működött volna tovább.

Tudom, hogy én rontottam el, de ő amikor próbáltam helyrehozni akkor a hátam mögött alázott a haverjának, hogy nyugodtan kaparhatok nem biztos hogy megmaradok, vagy lesz másik mindegy.


Nekem viszont állította, hogy gondolkozik, nem tudja mit tegyen


Igazából nem értem miért nem lehetett ezt normálisan lezárni, anélkül hogy megalázott volna a hátam mögött. Amikor megtudtam már engem sem érdekelt.


Tényleg van olyan ember, aki csak ezt érdemli, vagy merjek még bízni abban, hogy lesz egy normális férfi az életemben?


23 L


2016. febr. 1. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha majd Te normális leszel(pl. nem veszekszel fölöslegesen, életvidám és támogató leszel, odaadó az ágyban.stb.), akkor előbújnak a normális faszik is.

Addig viszont ne reménykedj, inkább töltsd hasznosan az időt, pl önsajnálat, férfigyűlölet, üvegplafon.blog, stb.

2016. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezeken mindenki átesik. Legalább is nagyon sokan átesünk rajt:) Aztán majd megtanulod kiszűrni a gyökereket.(Ezért de le leszek pontozva..:D)


27N

2016. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy igazad lesz. De exem sem volt ilyen, tenyerén hordozott már a gyűrűt akarta venni annyira szerelmes volt.

Ezért nem értem a változást..


De majd az idő megoldja.

2016. febr. 1. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk a háttérsztorit, de azért ne mindig a nő pártját fogjuk már...!

Jó, mondjuk gondolhattam volna, hogy a női válaszoló persze hogy a nő pártján áll

2016. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez nem erről szól, de ha a férfi úgy érzi nem működik a kapcsolat lépjen ki. Megérti az ember.

De miért kell a nőt a háta mögött megalázni?

Ne hogy már én legyek ennek az oka, hogy bánt a hátam mögött, a szemembe pedig olyan mint régen.

2016. febr. 1. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!