Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fog már múlni a hiányérz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog már múlni a hiányérzet a lány iránt?

Figyelt kérdés

Nem nagy szám a sztori de akkor is nehézségeim vannak.

Csajjal átdumáltuk egész nyarat neten, egyszerűen mintha kb egy pótapjára tekintett volna (+10 év) mondta, és mindent tudtunk már egymásról, aztán ahogy vége lett a nyárnak ő azt mondta, hogy már nem lelkesedik úgy a továbbiakat illetően (tali) Relatíve messze is lakunk 1mástól...


kb 1 hónapja nem beszélünk már, de nem enyhül a hiány. Képzem magam lelkileg, motivációs életvezetési könyvekkel (ettől függetlenül persze), de nem enyhül a hiány. Minden nap eszembe jutnak a beszélgetések meg, hogy mi lehet vele.


Prasztság volt végül szó nélkül lelépnem, amikor már kijelentette, h nem lelkesedik a talit illetően? Mert végül is én léptem le szó nélkül, ugyan beszéltük, ha valaki így amkarna tenni előtte szól azért...


Szted gondol rám néha? Azt mondta a végénél h soha többet nem beszélget neten így senkivel mert elég a netes érzelmekből. Élőben akarja megtapasztalni majd...még nem volt senkije...


2014. nov. 20. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:

na de mi a fenét vártál mi lesz így?

a netes csajozás folyamata-

vonzalomkeltés,kis cinkelés,komfortépítés és randira hívás.

mindezt úgy,hogy egyszer sem adod át az irányítást,végig nálad marad és folyamatosan eszkalálsz.

ennyi.

ezzel a hozzáállással inkább menj le egy haverral sörözni ha ennyire beszélhetnéked van,meg lelkizni akarsz,mert a nők az ilyesmire megfelelő komfort nélkül nem kíváncsiak.

legközelebb ha megvan a komfort randira hívod megdugod,aztán meglátod lehet e még kezdeni vele valamit.

ami most téged ba-sz az nem a csaj hiánya,hanem hogy le lettél győzve,mert tököltél,halogattál.

2014. nov. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

várj, azért tegyük helyre a dolgokat. egy kérdésem során kezdtünk dumálgatni. adott kérdés ügyében, lényegét most nem mondanám el. aztán alakul ki köztünk a mindennapos beszélgetési vágy. gondlhatod h nem csak madárcsicsergésről beszéltünk. és azt is, h már 1-2 héten belül kezdés után rákérdeztem a talira amikor meg volt a komfort érzete már valamennyire. a baj az ő oldala volt. eleve nem is gondolkodott talin csak ezt így nem adta elő, csak a végén már amikor kiderült mi lesz (vagyis mi nem). meg hát közölte h plátói szerelme van x ideje...

Ne PUA szövegekkel gyere, ez a csaj nem ilyen hogy megdugod, ő konzervatív nevelésű lány és még pasija sem volt. Ilyen ábrándozó típus sajnos. Nem él igazán a jelenben.

Cinkelés megvolt, ha már említetted, vevő is volt rá, frankó volt minden. Mondom. Csak kora miatt is gondolom de töketlenkedett a talival, nem mert igent mondani, pedig válaszút elé állítottam többször is. Ezeken vesztünk össze általában...én mindig mondtam neki hetente, kéthetente a talit de nagy táv meg korkül miatt meg h anyukája kicsinálná ha talizna egy felnőtt pasival ő meg még csak 16... kifogások sztem. áhh a baj h ott kellett volna már hagynom sokkal korábban. így most szívom a fogamat...de nem bírtuk abbahagyni a dumálást semelyikünk sem...érted? Valami húzott oda, őt is hozzám de lépni mégsem mert. Azért sajnálom mert tényleg annyira ritka az ilyen ember, tapasztalatból mondom, voltak már nőim. Senkivel nem dumáltam sose ilyen jókat...és mégis egy nagy ló fa sz a vége. Semmi. Jobb lett volna ha meg sem ismerem....sztem.

2014. nov. 21. 00:14
 3/3 anonim ***** válasza:

nincs ez veszve.

pihenteted egy hónapot aztán újraindítod.

nem kell mimózáskodni velük,mintha mi sem történt volna,nem csak ők játszhatják a szeszélylest.

és ne hetente hozd fel a talit,hanem minden üzeneted zárd ezzel.

aztán variálhatod,hogy számon kérően,viccesen vagy akárhogy,de írod és firtatod.

2014. nov. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!