Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont most szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont most szeretne velem találkozni? Vagy csak a történtek miatt?

Figyelt kérdés
2 hete meghalt a párom akivel 3 éve voltunk együtt. Hosszú szenvedés után végleg itt hagyott. Fel voltam rá készülve, de mégis magam alatt vagyok. 1 évig volt a párom kórházban, ezalatt az idő alatt minden barátomat, ismerősömet elhanyagoltam. Jelenleg nincs senki akire számíthatnék csak a szüleim. Mai napon felmentem a közösségi hálóra ahol, rengeteg részvét nyilvánítást kaptam. 1 üzenet pedig egy férfitól érkezett, akivel régen nem találkoztam, csak ilyen szia hogy vagy kapcsolatunk van. Most pedig írta, hogy ha bármire szükségem van írjak, mi lenne ha hétvégén nála filmeznénk, vagy elmennénk valahová. Leírta a telefonszámát ha szeretném akár az éjszaka közepén is hívhatom. Régebben mikor megismertem szerettem volna ha több lenne köztünk, de akkor nem jött össze. Teljesen tanácstalan vagyok hogy mit csináljak, szeretnék valakivel találkozni akinek elmondhatnám minden problémámat, fájdalmamat. Még is nagyon rossz érzés, hogy 2 héttel annak az embernek a halála után akit a világon a legjobban szerettem, és egyből egy olyan férfival találkoznék akivel régen többet is eltudtam volna képzelni.
2016. febr. 1. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Annyi biztos, hogy ő elsősorban nem a lelki szemetesed akar most lenni.
2016. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves volt a párod?
2016. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
27 lett volna jövőhónapban
2016. febr. 1. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Ő már meghalt,a párkapcsolatotokkal kapcsolatos elvek ezzel megszűntek.Éld az életed,ő is azt szeretné,hogy boldog légy.

Bár 2 hét azért tényleg rövid idő...hogy is mondjam...olyan szemtelenségnek tűnik.

2016. febr. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is korainak érzem. Azért most egy ideig nem is szeretnék párkapcsolatot. De mégis jó lenne valakivel beszélni. A barátnői teljesen elhagytak, így rájuk nem számíthatok. Azt pedig nem tudom, hogy most mit szeretne tőlem, hogy most lelkileg szeretne támogatni azt szeretné hogy barátok legyünk, vagy párkapcsolatot szeretne.

A párom is megígértette velem, hogy ha már ő nem lesz akkor párkapcsolatot keresek, gyereket szülők és boldog leszek, és nem fogok szomorkodni.

2016. febr. 1. 23:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs egy barát,meg a szüleiddel sem tudsz beszélni,inkább itt írd ki magadból a dolgokat,illetve írj naplót,vagy blogot.


A férfi aki a segítségét felajánlotta,vele jobb ha pár hónapig még nem találkozol :-/

2016. febr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó válaszólóval, és nagyon sajnálom, ami a pároddal történt! :(
2016. febr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A napló írása nagyon jó ötlet. A napokban úgyis elvagyok foglalva. Újság szerkesztőségekbe járok hirdetéseket feladni, hogy a lakást eltudjam adni minél hamarabb. Egy pár dolgot szeretnék még össze pakolni a lakásba, és elhozni a szüleimhez. Nem tudnék tovább abban a lakásban lakni. Így inkább eladom. Jövőhéttől vissza megyek dolgozni, így az is le fog foglalni.
2016. febr. 2. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!