Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit mondtok a barátnőtöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit mondtok a barátnőtöknek/pasitoknak, amikor találkozni akar veleek, de nem értek rá, mert akkor pont az ő szülinapjára keestek ajândékot? Vagy amikor kérdezi mit csináltatok abban az időben, mi az alibi?

Figyelt kérdés

Pl

"-találkozzunk kedd délutàn, akkor pont ugyanakkor végzünk

-nem lehet, mert pont akkor......"



#Kapcsolat ajándék #ürűgy
2015. ápr. 23. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi de dolgom van, este nem jó?
2015. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kerestek*

bocs a szóismélésért:D

2015. ápr. 23. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem tökmindegy, valami kevésbé átlátszót, és amikor átadod neki az ajándékot, akkor elmagyarázod neki, hogy hogy is volt :)

mondhatsz bármit: "mert akkor bent kell maradnom suliban még 2 órát blablabla", vagy "mert xy megkért hogy menjek el vele xy helyre", akármi :)

2015. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én azt mondtam, hogy nagymamámhoz, vagy apámhoz mentem..

csak közben izgultam, hogy össze ne fussunk :D

2015. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aaaakkor csak én szoktam olyanokat mondani, hogy "titok" meg "vannak dolgok amik nemrtozak rád" meg "ha elmondanám, me kéne öljelek" meg "a másik barátnőmme vagyok"? :D
2015. ápr. 23. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondtam, hogy anyuval kell mennem vásárolni, vagy hogy már megbeszéltem az egyik barátnőmmel aznapra egy kis csatangolást, mert már mióta el akartunk menni cipőt nézni, meg ilyenek, és lehetőleg el is hívtam az alibimet, arra az esetre, ha szembe jönne a faszim! :D

Vagy egyszerűen megmondtam a srácnak, hogy "bocsi, de neked megyek ajit nézni, viszont ha végeztem, összefuthatnánk", és kész! :D

2015. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"GET LOST"
2015. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!