Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Pont most msn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Pont most msn -en nem hagy békén 1 srác és holnap után szeretne velem találkozni én meg nagyon nem min mondjak neki mért ne találkozunk?

Figyelt kérdés
?Nem akarom negyon megsérteni..bááár elég idegesítő..
2009. jún. 17. 23:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
hát mond meg hogy ne haragudj de én nem szeretnék veled ennyi :S
2009. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

vagy hazudj neki, vagy mond el az igazat..

Hazudhatod, hogy elutaztok, vagy valami...

találj ki valamit, de szerintem mond meg neki az igazat!

2009. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, ennyi kreativitás nincs benned?-.-

mond neki hogy az anyukád akar gépezni ezért el kell menned a géptől...

2009. jún. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
:D éjfélkor az anyukám ide akar ülni:) az a gáz hogy a nővérem pasijának az öcsee:P és nem mondhatom hogy elutazunk meg ienek.. XD szal vmi más? de azért köszi a válaszokat.!
2009. jún. 17. 23:39
 5/23 A kérdező kommentje:
jó az oké hogy megmondom neki neharagudj de nem tudok találkozni veled de megkérdezi hogy miért nem? ak men kamu választ mondjak neki:P:D??
2009. jún. 17. 23:40
 6/23 anonim ***** válasza:
mondd hogy már van programod mással.. jobbat nem tudsz, mivel itt a suli vége nem mondhatod h tanulnod kell:P
2009. jún. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
tudom hogy nehezebb, de sztem mondd meg az igazat. előbb-utóbb úgyis levágja, hogy csak hülyíted.
2009. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

vagy mond azt, h valaki mással szeretnél lenni.

Vagy kérdezd meg tőle, h "te nem vagy meleg" akkor szerintem jó ideig békén hagy!

2009. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
XD hidd el ho nem mert mar 2 eve nem hagy bEKEN..
2009. jún. 17. 23:48
 10/23 anonim ***** válasza:
akkor itt az lenne a megoldás hogy tisztán és határozottan megmondod neki, hogy neked ő nem kell. Ne legyél bunkó, csak mondd el neki szépen. Ha ezek után sem hagy, akkor tiltsd le stb.. mert akkor a fiú egy barom:D
2009. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!