Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha vki diszkrét a magánéletéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki diszkrét a magánéletével kapcsolatban, miért gondol mindenki egyből arra, hogy a párja mellett zavartalanul szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem lehetséges, hogy pont fordítva, éppen azért teszi, hogy mások ne árthassák bele magukat a kapcsolatba?
2016. febr. 2. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az amikor valaki diszkrét a magánéletével kapcsolatban? A barátai sem tudják hogy van barátnője, vagy mi?
2016. febr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak a szűk családja és a legjobb barátai kb.
2016. febr. 2. 10:52
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
És ezt hogy csinálja? Nincsenek közös programjaik házon kívül, nem fogja meg az utcán a kezét, nem ad egy puszit? Hát nekem ez furcsa lenne, inkább a nem felvállalós kategória. Szerintem a diszkrétség teljesen más dolog. Pl az ismerősöm, akinek a facebook posztjai alapján tudnám elemezni a szexuális életét, az nem diszkrét. De az, hogy senki sem tud rólatok, az túlzás és joggal gondolhatják az emberek, hogy valami rejtegetnivaló van ott.
2016. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a diszkrét azt jelentené, hogy nem titkolja, de nem is reklámozza, illetve ha szóba is kerül (ha pl. nem együtt jelennek meg valahol) nem beszél róla nyíltan, csak annyit tudat a világgal, hogy van és kész.

Ez a viselkedés pedig szerintem egyértelmű utalás arra, hogy a másiknak nincs köze hozzá részletekbemenően.

2016. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akire én gondolok, az teljesen kiakadt, amikor megjelent róla egy közösségi oldalon egy közös kép a párjával. Persze személyiségi jogok, meg minden, valahol meg lehet érteni... De addig csak egy nagyon szűk, két kézen megszámolható kör tudott biztosat a kapcsolatról. Még távolabbi ismerősök, rokonok is találgattak, hogy van-e valakije. Azóta nem titkolja, de nem is árul el semmit. Ez így már korrekt... lenne, ha legalább annyit kinyögött volna, hogy van valakije, az ominózus kép előtt.

Szóval ezt értem az adott ember diszzkréciója alatt.

2016. febr. 2. 11:45
 6/11 A kérdező kommentje:
Most, hogy tisztáztuk mit jelent a diszkrét, rá lehetne térni a kérdésre is?
2016. febr. 2. 12:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez az, amikor valaki titkolja, hogy van párja, és nem vállalja fel őt nyíltan.


Teljesen más.


Én is diszkrét vagyok, mert a magánéletem a magánügyem, és munkahelyen kifejezetten annak vagyok a híve, hogy amit nem tudnak, azt nem fogják felhasználni, meg nem csámcsognak rajta.

Azt tudják, hogy van párom, van két gyerek, meg hogy mennyi idősek. Pont.

Ez abból is kiderül, ha pl. felveszem az iskolakezdési támogatást.


Ez a fenti viselkedés már abszurd. Ezzel az erővel tényleg ne is mutatkozzanak nyilvánosan, mert azt is látják.

Egyébként én úgy gondolom, hogy kb. mindenki lesza.rja, kinek kivel milyen képe van kint a facebookon, nem értem a botrányt.

2016. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen kollégám. Letagadja hogy van családja, merthogy idióták az emberek és rosszat akarnának, legalábbis ő ezt hazudja. Csakhát én sem vagyok hülye, igazából azért tagadja le, hogy friss husihoz jusson. Ami már be is jött neki, nem is egyszer, szóval no comment...

(ugyan mit ártanának egyébként az emberek ha tudnák hogy van családja?.....a hülyeség határtalan)

2016. febr. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Oké, normáliséknál ez így megy. Letagadja. Csajozik.

És ha az illető esetleg, tegyük fel, ismert? Ha unja, hogy mindenki a magánéletén akar csámcsogni?

2016. febr. 3. 10:46
 10/11 anonim ***** válasza:

De ha valaki titkolja (vagy letagadja), hogy párja van, akkor, hogy gondolná róla bárki, hogy a párja mellett akar ismerkedni?

Ha valakiről úgy tudom, hogy nincs párja, akkor miért ne gondolhatnám, hogy szeretne ismerkedni?

2016. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!