Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért próbál szabályozgatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbál szabályozgatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, barátnőm úgy érzem próbál szabályozgatni, nem is értem hogy miért. Hiszen engem úgy sem tud beszabályozni. Na a lényeg 3-4 házzal lakunk egymástól. Meg kívántam a colát, el indultam haza üdítőért. Amire azt mondta, az ő házába ne vigyek ilyen szrokat. Ne igyál ilyen izéket, kicsit hisztizett is. Hogy majd ő meg mondja stb... Mikkor visszaértem nem szolt, az üdítőre semmit sem... Még kínálgattam is.:) Kicsit szekáltam vele.


Azt mondta, hogy azért volt a hisztije, mert félt és félti az egészségemet.



2016. febr. 2. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre hülye, és értelmes... Hülye, mert kb. Hitlerkedett az előbb, de értelmes is, mert nem akarja ezt a cukros vackot beengedni a házába, tudatos alak.


Te se vagy ám ügyetlen ezzel a "nyenyenye nye nyeeee nyeee" dologgal a végén.

2016. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerinted túl sok colát fogyasztasz, mármint felcseréled a vízzel, vagy csak néhanapján? Mert azért van különbség.
2016. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De tényleg nem értem ezt a beszabályozgatást. Így is úgy is tudja, hogy nincs esélye.:) Azt is meg értem hogy félt, de lehet azt normálisan is közölni az emberrel. Meg hallgatom, adok neki egy puszit és kész. Felnőtt ember vagyok el tudom dönteni, hogy mit szeretnék. Meg értem hogy rossz/káros tudatában vagyok majd változtattok, ha változtatni szeretnék.:)
2016. febr. 2. 13:15
 4/9 anonim ***** válasza:

#3


Nekem cigis exem volt valószínű én is gaz beszabályzó lettem volna, ha nem szakítok előbb... Cigi pfuj. Főleg "töltött" prolicigi dupla pfuj.

2016. febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2. Nem cserélem fel a vízzel. Kicsit túl sokat is fogyasztok, az üdítőből. De ugyan úgy a vízből is. Van hogy naponta 2l meg iszok, ez mellet 2-3l vizet is. Ebből is azt a verziót iszom, ami nincs tele cukrozva. Igazából van hogy üdítőt iszok és van hogy csak kávét. Ha kávézok akkor nem kolázok, ha kolázok akkor nem kávézok. Ettől függetlenül nem vagyok dagadt.:)
2016. febr. 2. 13:22
 6/9 A kérdező kommentje:
4. Én még dohányzom is. Barátnőmet már nem zavarja, meg szokta. Néha cigi után, adok neki puszit, ilyenkor mondja" Pfuj cigi...."
2016. febr. 2. 13:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem naponta 2l azért tényleg káros, nem is csoda, ha kiborult.
2016. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A cigike brutálabb. Én még szagát is utálom, ráadásul hosszútávon olyan csapást mér az ember külsejére és hangjára ami nagyon negatív. Nőknl főleg. Van egy 41 körüli csaj, nagyon jó teste van (tényleg), de ehhez társul egy 60 évesnek kinéző arc, és olyan hang mint egy öreg munkásemberé. És mindig bagózik. Mindig. Bár mivel proli, mindig lejmol is.
2016. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én párom is szereti a cukros szarokat, de végül megbeszéltük, hogy mértékkel igya - nem érdekel, csak féltem, mert az apja cukros volt, és van rá esélye. Annyit mondtam - tudom, hogy nem volt szép dolog - hozzám már ne gyere, ha levágják a fél lábad :-D
2016. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!