Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem a főnökömnek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a főnökömnek vagy csak egyszerűen jófej és próbál segíteni a közvetlenségével?

Figyelt kérdés
Külföldön élek és dolgozom.Minimálisan beszélem és értem a nyelvet.A gyárban ez nem gond, csak jól kell dolgozni.A műszakvezetőm toleráns, mostanában kezdett el facebookon üzengetni pl.szép hétvégét kívánni stb..
2015. aug. 29. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
melyik ország?
2015. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Németország?
2015. aug. 29. 20:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Kérdezed? Én nem tudom :D
2015. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Válasz.
2015. aug. 29. 20:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet jó pofizik, lehet csak segíteni akar jóindulatból és lehet, hogy tetszel is neki. Ha van pasid, akkor ne küldd neki a jeleket és észreveszi mi a helyzet.
2015. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért fontos,hogy melyik ország?
2015. aug. 29. 21:00
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy férfi műszakvezetőm volt és nagyon közvetlen volt. Családos ember volt és nem meleg. Van olyan is, hogy csak merő jóindulatból kedves valaki.


Mert kíváncsi voltam melyik ország.

2015. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nincs pasim, 20 év van közöttünk!Lehet,hogy tetszik, de nem vonzódom hozzá,csak sokszor keresem munka közbe a szemmemel(unalmas a szalagmunka), ha meg a közelébe vagyok rá sem nézek.Ja, tudtommal nincs párja!
2015. aug. 29. 21:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztosan tetszel is neki, nem lenne kötelező segítenie. Ha akarna kiszúrhatna veled. Ha nem hív el kávézni meg ilyesmi, nem keresi a társaságod, akkor nincs benn több szimpátiánál és jó fejségnél. Mert ugye azzal senki sem rendes aki nem szimpi neki.
2015. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondoltam!Örülök, hogy szimpi vagyok neki, mert türelem kell hozzám.3 esetből 1x értem meg mit mond!

A munkámmal meg lehet elégedve

2015. aug. 29. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!