Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan reagálnátok le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan reagálnátok le?

Figyelt kérdés

A beszélgetés résztvevői egy pár (HETERO!)azaz férfi és nő.


A nő kezdi a beszélgetést.


- Szia,túlóra?

- Nem.

- De 2 órát késtél.

- Katival vacsoráztam,tudod az új kollegina.

- Kati? Ó,igen...és szép nő?

- Igen,gyönyörű nő!

- Szebb mint én?

- Nem,ő máshogy szép.


A nő erre azt válaszolta,hogy "Jó válasz!"


De te mit válaszoltál volna?


2016. febr. 4. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt válaszoltam volna, hogy mi a szar?! Tök mindegy, hogy szép vagy nem, szó nélkül egy másik nővel vacsorázik? Wtf?
2016. febr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Számon kérném, miért nem szólt előre, nem ártott volna... Ha nővel, ha férfival tölt el két órát, tök mindegy. A barátom mindig szól, ha munka után még megisznak egy sört, vagy túlóráznak, vagy akármi, akkor is, ha csak 20-30 percről van szó.

És eleve nem kérdezgetnék ilyesmit, hogy szép nő-e meg szebb-e nálam, mert tök mindegy.

2016. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az eset nem velem történt,de nem értem,hogy 2 kolléga azaz munkatárs miért nem ehetne vagy ihatna meló után együtt? Vagy ez csak 2 pasi kiváltsága?
2016. febr. 4. 13:28
 4/11 A kérdező kommentje:
Felnőtt embernek "el kell kéreckedni" otthonról?
2016. febr. 4. 13:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem kell elkéredzkedni otthonról, de ha pl. otthon a feleség meleg vacsival 7-re várja haza a férjét, és a férj csak 9-re ér haza, és nem szól semmit, ez azért b..nkóság.

Nem kell, hogy a két fél egymás nyakán lógjon, csak ott van a tisztelet, a figyelmesség, és a szeretet, ha valakit szeretek és tudom, hogy közbe jött valami, akkor figyelmeztetem a másikat, hogy ne várjon teljesen feleslegesen, és ne idegeskedjen.


Én eleve nem kérdeztem volna meg, hogy most szép nő-e vagy sem. Kit érdekel? Én azon lennék egy kicsit dühös, hogy nem telefonált, hogy később jön.

2016. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Totál nem arról van szó, hogy el kell kéredzkednie. Direkt kiemeltem, hogy SZÓL és nem megkérdezi, hogy elmehet e. Két óra azért két óra és ha meg van beszélve, hogy 6 kor dumálunk és 8 kor sincs hír róla, akkor ha szeretek valakit, akkor aggódom.

Ha dob egy sms-t, hogy majd fél kilencre fenn leszek, vagy hogy ne várjak rá, mint a hülye, akkor oké. Ne higgyem már azt, hogy kirabolták, megerőszakolták, elrabolták, elütötték satöbbi.

2016. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ők ellenkező nemű munkatársak,így jogos a gyanakvás,az érdeklődés,az elővigyázatosság.

De lehet más gond is,a barátnő talán szerette volna ha az a két óra inkább rá van szánva és nem a csinos munkatársra.

2016. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszámolunk mindig mindenről, és általában ha tudja, hogy vacsorával várja otthon haza az asszony,akkor csak szóljon már annyit, hogy HÉ TE MARI,MAJD később mikrózd már meg a bablevest,mert a Margittal még bedobok egy pogácsát melóután.
2016. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem elkéredzkednie kell, hanem szólnia. Nem szoktam semmire nemet mondani a barátomnak, hogy na most nem mehetsz, gyere haza, maximum írok neki egy mosolygós smiley-s siess haza várlak választ és kész.

Örülök, hogy nem a kérdésben szereplő férfi a barátom... Elképesztő, egyesek hogyan állnak a párjukhoz, a kapcsolatukhoz.

2016. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 aperitif ***** válasza:
100%
Nekem is csak a két óra kérdéssel van problémám. Tök mindegy, hogy a Kati szép-e, szebb-e, mint én, vagy másképp szebb, ha a férjem két órát késik otthonról, akkor lesz szíves ezt legkésőbb addig az időpontig közölni, amikorra ígérte magát, vagy ami a megszokott.
2016. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!