Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem éltek együtt, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem éltek együtt, mit reagálnátok arra, mikor a barátotok bevallja, hogy nem fürdött 1 teljes hétig?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, de most vizsgaidőszakban különösen keveset találkozunk. Mondta nekem egyik este, véletlenül elszólta magát, hogy ő egy hete nem fürdött. Köpni-nyelni nem tudtam.

Ti ehhez mit szólnátok?


2016. jan. 12. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem csak túlzott? vagy viccelt?
2016. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
kiröhögném mint állat.:D
2016. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem viccelt.

Második napja kérdezem, és nem viccel. Komolyan nem fürdött egy hétig.

Nekem ez az igénytelenség netovábbja.

2016. jan. 12. 20:58
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
-De jo neked, te csak egy hete?!
2016. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Linó03 ***** válasza:
Amíg nem mellém bújik be az ágyba büdösen és ragadva, addig nem zavar. Én is voltam már olyan helyzetben, hogy majdnem egy hétig nem fürödtem. Igaz, akkor víz sem volt nagyon.
2016. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

én utoljára 2 éve volt hogy nem fürödtem 3 napig, mert iszonyat beteg voltam, de mikor jobban lettem rendesen alig vártam, hogy bele ülhessek a kádba...

egy hét az nagyon gáz, főleg úgy hogy simán a lustaság miatt nem fürdött.

2016. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

hozzá kell tennem, hogy belelépett egy rozsdás szögbe és be volt kötve a ába.

Nekem 5x műtötték a lábujjamat, úgy, hogy a szemem kijött. Ha van annyi igénye magára, lefürdött volna.

2016. jan. 12. 21:04
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Volt már igénytelen pasim, szerencsére hamar kiderült hogy 2 hetente fürdik, a ruháit kb fél évente mossa. Fogmosást nem ismerte. Hát elbúcsúztam tőle mielőtt még kiderül a többi hasonló.
2016. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én évente szoktam 2-3- szor fürdeni. (ezt halál komolyan mondom, nem viccelek)


Egyszerűen rákérdeznék az okára és kész.

2016. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

úristen, nem mindegy? :D

gondolom nem ment utcára, otthon volt, fogat/arcot mosott minden nap, szóval ez teljesen lényegtelen. milyen kis hercegnő lehetsz :D

2016. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!