Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldog vagy? Leírnád, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog vagy? Leírnád, hogy a te olvasatodban hogyan definiálnád a boldogság szót?

Figyelt kérdés
Nemet, kort és hogy párkapcsolatban élsz-e. Köszönöm!

2016. febr. 4. 18:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon! Egyrészt együtt vagyok a párommal, akivel kölcsönösen nagyon szeretjük egymást. Nekem ez fontos, elengedhetetlen a boldogsághoz. Megvan mindenem, ami kell, nincsenek eltúlzott vágyaim. A szüleim is élnek, jó a kapcsolatom velük, testvéremmel is. Vannak barátaim, akikre számíthatok. Nem vagyok karrierista, karriert nem "terveztem" :-) Csinálom mindig ami jólesik :-) 43N
2016. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%
Hát amikor bármit megtehet, és nem szenved hiányt semmiben, összességében a szabadság. Hát egészség, és hogy pl ha úgy gondolja, hogy a közeljövőben pl leugrik a tengerpartra, akkor nem akadályozza meg a pénztárcája, hogy mihamarabb odautazhasson. És pl ha kedve szottyan, akkor pl rögtön megvehessen, vagy hát a rendelkezésére álljon akármi, és akkor ne kelljen rá évekig, hónapokig spórolni. És pont akkora házikóban lakhat, amilyet akar, olyan kajákat eszik, amilyet akar, ha kedve szottyan még egy drágább étterembe is elmehet hirtelen-felindulásból is. Az lenne a jó, ha nem kéne a pénz, az lenne az igazi szabadság, meg hát, hogy semmit nem lehet rátukmálni az emberre, mondjuk, ha pl színezék nélkül akar enni egy kaját, akkor rendelkezésére álljon egy olyan, amiben nincs. Meg annyi állatot tarthat, amennyit akar, ízlésének megfelelően ,és bármilyen jó minőségű ruhákba tudjon öltözködni. Már ami létezik, azok közül gondolok:) Szóval hogy hirtelenfelindulásból mehessen akárhova, és ki legyen nyílva neki az út a Nagyvilág összes lehetősége felé. De mondjuk pl még most az jutott az eszembe, hogy pl azért ésszel csinálja a dolgokat, mert pl, hogy bármit megtehet, azt úgy értem, hogy nem fog pl 5000-rel száguldozni az úton, mert az pl veszélyes, meg hát ilyen egyéb erkölcsi cuccosokat be kéne tartani. Meg amikor ki van teljesedve az ember, hogy a képességeit lehetősége van kihasználni, pl ha egy művészlélek az illető, akkor hozzájuthasson vászonhoz, meg megfelelő minőségű festékekhez, ecsethez, stb. Ja és legyen elég ideje pihenni, kikapcsolódni is, és nem amikor azt mondják, hogy "na most pihenhetsz", hanem amikor neki jól esik.
2016. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
*Ja és nincsen beszabályozva úgy az élete, hogy hajnali hatkor kel, utazik melózni, lehúz 8-10 órát, utazik vissza, aztán másnap megint előlről. Bár ez attól is függ, kinek milyen munka, mert ha pl álmai melóját csinálja valaki, akkor lehet hobbi, élvezet, boldogságforrás.
2016. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Keira100 ***** válasza:

[link] [link]

QMwgiKAMwAwaslow-piramis.. [link]

2016. febr. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Keira100 ***** válasza:
Előző vagyok bocs kulon kuldom bekavart a tel. 37 Nő MASLOW Piramisról olvass. [link] [link]
2016. febr. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Keira100 ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Szerintem boldogság, ha nincs hiànyérzetünk az elfogadason alapuló és realisan belőtt céljainkban, vágyainkban. Aki rugalmas boldogabb. És a cél maga az út

!

2016. febr. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
12.és 13. vagyok:) Előző, nekem máshogy néz ki ez a piramis:) Nekem úgy van a sorrendem, hogy: fiziológiai, biztons., önmegvalós., elismerés, szoci. Másik, a színes: fiz, és bizt után: kogn; önmegva. és esztétikai egybe; utána elismerés, és utána szeretet.
2016. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Citrix válasza:
100%

Boldogság = elégedettség. Se több se kevesebb.


33F

2016. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én nem tudnám definiálni, mert létezik vagy 4-5 féle boldogság, és ha az összesben boldog vagy, akkor vagy boldog, de sosem lehetsz teljesen boldog, mert az nagyjából azonos az elfogadással, és az meg üti a haladást, fejlődést. Szóval a maximális boldogság mindig max. 94-95%-osnak kell, hogy legyen, hogy legyen motivációd is haladni, ne eltunyulni..:)

De amúgy az a 4-5 féle boldogság először is a saját világod, egészség, munka, párkapcsolat, és elég szabadidő.

Azért ezt mindet megteremteni mindig nagyon nehéz, és ahogy hirtelen mégis mondjuk van mindegyik, következő pillanatban eltűnhet az egyik. Szóval a boldogság igazából a törekvés, az út.

2016. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Jelenleg boldog vagyok, mert a párom még egy hónapig itthon van és minden nap láthatom. Ellenben ha belegondolok, hogy augusztusban elutazik Finnországba és 2 hónapig nem tudunk találkozni már szorít a mellkasom. Próbálom kiélvezni azt, hogy jelenleg minden csodálatos de mindig azon kattogok, hogy egyszer véget ér.

18L

2016. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!