Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamelyik férfi? 🔽

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyik férfi? 🔽

Figyelt kérdés

Valamelyik férfi szereti itt a motorokat?Esetleg hobbija?


A motoros nőket szeretitek férfiak?Miért?Miért nem?



2016. febr. 4. 21:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Gyűlölöm a motorokat.

Láttam pár elég explicit rendőrségi képet, amire konkrétan azt hittem, hogy idétlen jelmeztervezői túlkapás, de nem azok voltak.

Ha motorral esel, tudni fogod mit jelent a hús és a deformált testi maradvány fogalma...

2016. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Uuuuh jo kis moci nincs is jobb mikor a motor kiengetheti az erejet es megy mint a szel az aszfalton imadom! Amikor meghuzom a gazt csak igy kicsit es mar akkor lerepitene magarol az mennyei erzes + megha rendesen meghuzom :3 pedig nem eros sajnos az eletkorom miatt csak 35 kw ig lehet de 34 es suzuki gs 500 am van es nekem ez is eleg mert imadom :) am a harley fajtakat en se birom! Mondjuk lehet majd kesobbiekben elmegyek melozni es veszek egy erosebbet de elso az auto :))
2016. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Rajtam elmotorozgathatsz ha gondolod. :)
2016. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Van motoros nő ismerősöm, imádom is a csajt. :) Én is benzingőzben nőttem fel, szerettem a motorokat, de kétkerékről áttértem négyre inkább.

A motoros csajoknál az van, hogy neki első a vasa, ha ezzel a férfi meg tud alkudni, akkor nyerő lehet nála.

Régebben írtam egy kis monológot az ismerősömnek, de ez szólhat bármelyik motoros csajszinak is.

Itt elolvasható: [link]

2016. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én szeretnélek, mert én is motorozom, de miért kérded? :D
2016. febr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a motorosok többsége bírja a motoros nőket, főletg azért, mert nem féltik őket túl meg nem nyafognak, hogy miért mész már megint, az olllllyan veszélyes. És simén felülnek mögéjük a motorra, ha együtt akarnak menni vhova, van kivel beszélgetni róla...


Nyilván van az "ellentétek vonzzák egymást" jellegűek is, akik leginkább a törékeny, cuki csinibabákat keresik.

2016. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én motoroztam és most is van motorom, csak ilyenkor hideg van rajt :) Semmi bajom a motoros nőkkel , de azért az enyémre is felülhetne, lehet a feneke épp passzolna az ülésemre :)
2016. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ha motoros lennék, nekem tetszene egy motoros csaj, - szerintem nem kell emiatt aggódnod.

Motoros bandákban is sokan döngetnek, igaz hogy többnyire hátul, ugyebár a motoros pasi mögött, -- de miért ne lehetne saját motorja is?


Sőt, talán ha domináns hajlam is van benned, ahhoz meg kifejezetten jól is áll.

2016. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is nem régen van meg a korlátlan A jogsim, pár hónap és a pénz is megvan a gépre.

Szeretek motorozni, és ha egy nő szintén szereti az csakis pozitív dolog.

Akik meg nem szeretnek motorozni, vagy félnek tőle( nem ok nélkül), azoknak valószínűleg nem fog bejönni, hogy te ilyen elfoglaltságot találtál magadnak.

2016. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!