Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet ezt bírni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, szeretem a páromat, nem akarom ezért elhagyni, tanácsokat kérnék.

Együtt élünk. A kapcsolat elején nagyon aktív volt, aztán mikor oda költöztem, azon kaptam magam, munka mellett, mosok, főzök, takarítok, elpakolok utána. Volt olyan két hónap hogy semmit nem csináltam, de már rosszul voltam a sok kosztól, a mosatlantól, stb... Na akkor szóltam neki, ideje lenne neki is takarítania, főleg hogy suliba is járok munka mellett. Kijelentette az nem az ő dolga. Egyszer 5 percen át porszívózott a 8 hónap alatt! Az egyik szobában vegyesen vannak a cuccaink, egyik este én pakoltam el őket, hogy rend legyen, arra is azt mondta, az én dolgom, a pulton is én pakoltam el az ő cuccait, arra is azt mondta az én dolgom. Elővett egy cipősdoboznyi papírt, keresett valamit, ott hagyta, szóltam szépen tegye el, megkérdezte mi az, mondtam a te sza.rod, 5 perccel ezelőtt kerestél valamit! Nagyot nézett, mondta majd, akkor már kiabáltam, pakolja el. Az egyik asztalon már a plafonig tornyosultak az oda dobott ruhái. Mondtam, ha nem takarítja el őket onnan, kidobálom az erkélyen, erre ő: akkor te is mész velük együtt. Na én erre neki indultam, hogy kidobjam őket, és ő akkor gyorsan neki állt eltenni őket, meg hogy nyugodjak meg. Este fürdés után elfelejtettem a kád szélét letörölni, volt még dolgom, megkértem szépen, törölje le, azt mondta nem, mindenki maga után megcsinálja, csináljam meg. Nem volt rá időm, tanulnom kellett, ő meg a tv-t nézte! Mindig a tv-t nézi! Nem intézi a jogsiját, semmit. 6 éve lakik abban a lakásban, 6 év után szerelt meg benne egy szagelszívót. Egy példa volt a sok közül. Semmit nem akar csinálni, elvan a tv előtt. Pedig sok mindent lehetne... hétvégente 2-3 órákat, van mikor többet van a szüleinél. Kijelentette szeretne gyereket... de én így nem. Nem bírnám ennyi otthoni munka mellett.


2016. febr. 5. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ezt 13 évig csináltam, javaslom, sürgősen hagyd ott!
2016. febr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Mivel indokolja, miért a te dolgod? A szüleinel is ilyen felállás van otthon?
2016. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy lusta igénytelen disznó.

Meg kell vele beszélni hogy tegyen rendet, takarítson el maga után. Ha nem erőlteti meg magát, hagyd ott. Gondolom nem a cselédje akarsz lenni.

2016. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Addig csinálod, amíg akarod, akár a végtelenségig is lehet bírni.

Vagy egy percig sem.


Ez a felállás már a múlté: a nő helye a konyhában, meg ő takarít, pakol... Ez addig volt érvényben, amíg a pasi eltartotta a családot.


Kétséged se legyen, hogy a gyereket is magadnak szülöd, egy pelenkát nem fog lecserélni, sőt az sincs kizárva, hogy állandó lesz a vita, miért nem tudod csendben tartani.


Arra mérget vehetsz, hogy ő nem fog változtatni semmin, tehát ha vele akarsz maradni, akkor nagyon sürgősen szokjál le a panaszkodásról, és barátkozz a gondolattal, hogy megtanulsz szoptatás közben elmosogatni.


Részéről ott ki lett adva az ultimátum, mikor a ruháját nem pakolja el, de ha te kidobod, akkor ő meg kidob téged. Tudod, az ott az ő lakása, te költöztél hozzá, ha valami nem tetszik, akkor lehet csomagolni. Lesz még ilyen is pár hónapon belül.


De mondom, ha te ragaszkodsz a párodhoz, és semmi esetre sem akarsz szakítani, akkor annyit tehetsz, hogy törlöd a kérdést, és mosolyogva összepakolsz mire hazajön. És szokjál le a panaszkodásról, mert a hisztis nőnél kevés idegesítőbb dolog létezik.

2016. febr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mikor megkérdeztem miért az én dolgom, azt válaszolta, csak mert nő vagyok és csináljam meg, az az én dolgom. A szüleinél is ezt látom. Apja tv-t nézi, az anyja sürög-forog.

De én nem így képzelem el hosszú távon az életemet.

Múltkor elmentem tőle, mert azt mondta, én nem csinálok semmit, ő csinál meg mindent utánam. Utánam jött, kibékültünk, meg hogy másképp lesz. De csak egyre rosszabb.

2016. febr. 5. 10:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer kérdezz vissza,hogy és akkor mi a te dolgod?
2016. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez jó kérdés, fel is fogom tenni neki.

Múltkor felhoztam neki, csináljak én mindent meg?

Hallgatott, nézett rám, majd mondta, őőő, nem, nem.

De nekem ez egyenlő volt egy igennel.

2016. febr. 5. 10:23
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap este az ágy végén lévő komódot félre tolta. Mikor szóltam neki, tolja vissza, messziről oda kiabált, tegyem én vissza, miből tart az nekem?
2016. febr. 5. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!