Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi köthet minket egymáshoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi köthet minket egymáshoz?

Figyelt kérdés
van egy lány aki nagyon jó barátom volt..össze jöttünk,jártunk 1 évig kb (megcsalt és igy vege is lett) ez kb egy éve volt,de nem tudunk elszakadni egymástól,sűrűn veszekszünk meg minden,aztán kibékülünk,mert hiányzunk egymásnak..ő már azóta járt másokkal,de ott hagyta őket vagy velem megcsalta..nem tudjuk miért(őse tudja vagy nem akarja megmondani) de érezzük,h szükségünk van egymásra...emígy ha kettesben vagy társóságban megvagyunk meg minden,hülyéskedünk mint valami gyerekek...de egymástól nem akarunk semmit,de megis lefekszünk egymásal,sosincs ez tervben és tudjunk,h ezt nem kellene,de nem birjuk ki..de ugy hogy járjunk azt meg nem akarjuk én se,meg ő se..plafon 1hétig birjuk ki,h ne beszéljunk vagy valami,mert tudjuk h ez lenne mindketönknek a legjobb ha nem beszélnénk se semmmi,de nem megy..
2016. febr. 5. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szex??
2016. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a helyetekben adnék még egy esélyt kettőtöknek. De csak is úgy, hogy mindent elfelejtve és legyetek többet együtt. Szerintem működne, mert a leírtak alapján nem gyengén mutatják azt, hogy nagyon nagy érzelmek vannak, amit te sem mersz felvállalni és ő sem! Valamelyikötöknek lépnie kellene, mert előbb utóbb vagy Te, vagy Ő fog belefáradni ebbe a helyzetbe és utána minden remény oda...
2016. febr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elsőnek nem,nem az kőt-egymáshoz az nelkül is ugyan igy el lennénk/vagyunk...2iknak..gondolkoztunk már ezzen,de tudjuk,h ez nem menne..csak még több veszekedés lenne(az én részemről azé,mert ugy már nem birnák bizni benne..ő felőle a dolgot nem tudom,de ő is kijelentete,h szerinte se menne a dolog)..probáljuk tartani távolságot köztünk meg minden,hogy tovább léphesunk,devalmiért nem tudjuk...amikor nem beszéltunk egymással 1hétig,ak meg véletlen találkoztunk egy közös ismerősnél..de mindig igy van,ha hosszab ideig nem beszélunk,ak valahogy mindig véletlenből össze futunk..
2016. febr. 5. 10:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyelj oda.... A sors nem mindig fogja az orrod alá dugni a helyes utat!

Inkább azt ajánlom, hogy keress magadnak egy nőt!

2016. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utólsó..tudom,én is másik lányt akarok,probáltam is,de nem megy, meg az exem is azt akrja (h ő is mással legyen, probálta is,de neki se mén ) mindketőnke az lenne a legjobb,h mindenki mással legyen,h tovább lépjunk már..de megis valamiért nem tudunk elszakadni egymástól ha mink megszakitsuk a kapcsolatot,ak sors mindig össze hoz minket..nemtudom,h érted-e?
2016. febr. 5. 11:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Én hiszem azt, hogy a sorsunk megvan írva és nem véletlenül kerülnek be az emberek az életünkbe.
2016. febr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Izabella220 ***** válasza:
Ha csak összejártok sexelni az is még több közös emléket hagy csak bennetek szerintem még nem jött el a ti időtök,lelkitársak vagytok és barátok és ott a plussz érzés is az egymás iránti vonzalom amiből akár nagy szerelem és igenis müködő kapcsolat is lehetne csak még ezek szerint valamiért nem érzitek erre készen magatokat
2016. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem csak arra járunk össze...lehet..de kikel addig tartani is..mostnában majdnem minden nap veszekszunk...én kérdeztem már felőle,h mit is érez irántam,de 1 szer azt mondja,h semmit ugy 1szer,h nem tudja..kijentete párszor,h nem akar semmit,de ha én jelentem ki ezt akkor,elfordul tőlem és megint csak veszekedés és mosoly szünet..néha meg olyan mint aki többet aka,néha meg olyan,hogy mintha nem is léteznék..
2016. febr. 8. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!