Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam el a szüleimnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el a szüleimnek, hogy nem volt még barátnőm? 17.5F

Figyelt kérdés
Nem volt még csajom, sose akart összejönni... :( Pedig dolgozok az ügyön, most is udvarlok egy lánynak. A szüleim NEM HAGYNAK NYUGTON, állandóan azt kérdezgetik, "Hogy megy a csajozás?", 15 éves korom óta... :P Eddig mindig kitértem a kérdés elől, sose mondtam azt hogy volt vagy nem. Most, 1 hónapja megint rám szálltak ÉS ELEGEM VAN EBBŐL! Ugyanakkor meg nem akarom elmondani hogy nem volt, biztosan fájna nekik... :P Biztos rosszúl esne nekik, főleg hogy olyan kíváncsiak és amikor megtudják, hogy fölöslegesen kíváncsiak, mert nincs mire... :( Nos?
2010. márc. 29. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
mond nyugodtan, hoy nem. Az én szüleim meg annak örülnének, ha nem lenne... Én szeretném, ha kérdeznék, hogy van e már, mert akkor megértőek.:)
2010. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem szedd fel a csajt és mutasd be a szüleidnek vagy ha nem akkor a 2. h ha kérdik mond nekik h most van alakulóban :P
2010. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

anyám 18 éves koromig nagy érdeklődve kérdezgette a miújságapasikkal kérdést de aztán végre jött egy

csak érdeklődik, mond neki hogy majd lesz, ne izgulj ezen :D

2010. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
talán ha megkérdezi egy csaj hogy hány éves vagy akkor ne úgy mutatkozz be hogy 17,5...
2010. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Anyu, apu ! Meleg vagyok !:-((
2010. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem azért kérdezik, mert büszkülni akarnak, hogy a kisfiuknak van egy csaja, hanem azért, mert tudni akarják, hogy mi a helyzet. Egyébként nem muszáj őket beavatni, szerintem egyértelmű, hogy ha még nem mutattál be senkit, akkor nincs barátnőd.:D (Ugyan már, tőlem az idősebb rokonság már azt kérdezgeti, hogy vőlegényem van-e, pedig 17 vagyok én is...XD De komolyan kérdezik, nem poénból:D.)
2010. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mond azt,hogy alakulóban. :D
2010. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondhatod azt is, minden tiszteletlenség nélkül, hogy semmi közötök hozzá - magánügy - és ez így is van.

19/F

2010. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17:49 a nyerő!
2010. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!