Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-40-es nők, tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-40-es nők, tényleg csak egy izmos test kell ahhoz hogy 25 alatti sráccal dugjatok?

Figyelt kérdés

Mindig néztem hogyan szexelhettem volna nem csak korombeli vagy tőlem fiatalabb lányokkal, hanem 25-40-es nőkkel is. Minden szép 15-50 közötti nővel szexelnék, ahogy a legtöbb férfi is.

A kedvenc ilyen motivációkat egy elképesztően izmos, jóképűnek mondható, barnás bőrű, exvízilabdás barátom szállította. Már 18-19 évesen egy 30-as angoltanárnőt dugogatott egy másik városból. A Balatonnál minden nyáron vízimentőként dolgozik és mesélte, hogy ott bizony az évek alatt nem csak kiscsajok, hanem két-három 35-45 éves szép asszony is a hálójába került.


Most egy másik jó barátom, aki korábban csak a velünk egykorúaknál volt sikeres, az utóbbi években nagyon kigyúrta magát, de szintén valami eszetlenül. 167 cm és mellé 73 kg. Eszetlenül izmos lett. Megdugta egy 42 éves főiskolás tanárnőjét és most megy Budapestre egy 28 éves szép nővel szexelni.


Ezek az előbb leírt srácok most annyi idősek, mint most én. Ha szóba kerül nálatok szexre tőletek fiatalabb, vagy kifejezetten fiatal (25 év alatti) férfi, akkor az csak azért mert olyan jó, szép, izmos teste van?

22/F


2016. febr. 5. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze ,hogy sokat számit a nőknek az izmos test...meg egy bmw,audi vagy mercedes slusszkulcs sem hátrány.Habár én komolyan,sosem értettem hogy egy férfi mivel több kockahassal mint anélkül..

De egyébként honnan tudod ,hogy ezek a fickók igazat mondanak????Lehet,hogy csak kamuznak.

21/F

2016. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kolléganőm, elmúlt 40, korához képest jól néz ki, nem szült, férje sincs és kb bárkivel dug, aki 25 év alatti.
2016. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy lefeküdjek valakivel, több kell, mint a külső. Sőt, lehet, hogy nem is olyan lenyűgöző a külseje, de többet tud, mint a pasik többsége. Férfi. Igazi. Azzal kortól függetlenül lefeküdnék. Na jó, ez utóbbi nem teljesen igaz, mert nálam a férfi 30-nál kezdődik, de mondanivalóm lényege: nem a teste a lényeg szexnél sem, bár az is szempont hogy testileg is vonzzon.

N 38

2016. febr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
# 2 Hali! Megadod az elérhetőségét? Bejelentkeznék én is nála. :D Még épp beleférek.
2016. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs h mi van a korombeli nokkel (32 vagyok) de telleg szeretik a fiatal sracokat. Engem nagyon sok fiatal srac megkornyekez (a legfiatalabb 18) es komolyan majdnem tokeletes testuk van, de sosem mennek el veluk.


Ennek millio es egy oka van, az egyik az h en az erett pasikra bukok akik idosebbek nalam (tehat nalam csak 36+ johet szòba)masreszt nem tudnek mit kezdeni egy fiatal gyerekkel, plusz meg oregnek is ereznem magam:-))


Nekem mar az furcsa h tetszem nekik, az meg meg furcsabb ahogy felosen flortolnek. De komolyan azt a fajta toketlenkedest amit eloadnak kevesen tudjak produkalni, ami cuki, meg aranyos de az erdeklodesemet nem kelti fel. Ilyenkor mindig az jut eszembe h "uristeeeeen en is ilyen voltam 20 evesen?":-))


Vannak olyan harmincas pasik akik ugyanannyira benak mint a huszonevesek, ez a benazas, pirulas, elvagodik a sajat cipojeben...de az valamiert mas. Ugy ertem azt vonzonak talalom, amig egy huszonevesben csak egy gyereket latok.

2016. febr. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezek a nők csak trófeát gyűjtenek.

Minél fiatalabb, minél helyesebb, annál több pontot ér.

A saját vonzerejük abban mérik, minél vonzóbb pasit sikerül megfektetni.

Pont mint a hasonló korú pasik.

Legyen minél fiatalabb, szebb, formásabb...

De pár meneten kívül semmit se akarnak egy sráctól. Csak szexre jó, semmi másra.

Ja de, lehet vele hencegni, hogy ez is megvolt. De ezt egy menet után már megkapta, úgyhogy mehet a levesbe.

2016. febr. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem nem elég a kockás has. Jó ha jó a külső...de ha nincs valami plusz.. ami izgatóvá tegye a delikvenst, lehet akármilyen barnabőrű habfiú..magasról lesz.arom, még dugásra sem kell. 31/nő
2016. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

1. De érted, azért nem hiszem hogy 30-40-es nők lefeküdnének egy 25 év alatti férfival csak azért, mert gazdag vagy jó kocsija van.


Onnan hogy ezek a srácok nem valami távoli haverok. Lassan egy évtizede legközelebbi barátai vagyunk egymásnak, akik annak ellenére heti szinten beszélnek egymással, hogy már többen közülünk más városban élnek. Ha csak valami haver vagy ismerős lenne aki ezt mondja, nem is venném komolyan. De évtizedes jó barátokról van szó, akikkel ezeket meg tudjuk beszélni egymással őszintén.


2. Ez jó.


3. Oké, köszi a választ.

5. Köszi neked is!


6. Persze, én is felfogtam hogy tartós kapcsolat még esélytelenebb a nő részéről. Ezt már elfogadtam. Ha csak pár menet jönne össze, hát ez van.

7. Értem.


---------

Persze ez a két srác is a jó külsőn kívül hozza azt is, hogy úgy általában magabiztosak, jó dumások, tökösek, kezdeményezőek, önbizalommal teliek.

2016. febr. 6. 10:58
 9/9 anonim ***** válasza:

A haverjaid jól mondták. A dologhoz hozzátartozik még, hogy a sikereik miatt az önbizalmuk is nőtt és a tapasztalatuk is.

A régi állás az volt, hogy a szép csajokra sorban mentek a pasik, de a külső kevésbé volt fontos. Mára megfordult a helyzet. Nézd csak meg, hogy még az átlagosabb lányok is mennyire jó pasit akarnak, miközben a pasik többsége nem egy plázacicát akar, ahogy rengeteg nő elképzeli a fejében, hanem egy aranyos barátnőt.

2016. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!