Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek az igazi hús-vér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek az igazi hús-vér férfiak pucéron? Tetszik az a nőknek? Mennyi szőrt, hol és pocakot fogadnak el?

Figyelt kérdés

[link]


Arról rendszeresen van cikk, hogy a nők milyenek is valójában és úgy kell őket elfogadni.

De milyenek a férfiak?



2016. jan. 28. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Retus és PS nélkül is vannak szép, vékony nők, nem értem, miért csak a hájas és / vagy csúnya (pattanásos bőr, karikás, táskás szemek) nőkre mondják mindig, hogy igazi nők.

Amúgy engem nem zavar férfiakon egy kis has ha tényleg nem elhízásról beszélünk, úgy nem néznek ki rosszul, a szőr pedig még annyira sem zavar. De attól még az ideálom nem a pocakos férfiak.

2016. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Az én barátom szőrös és van egy kis hasa, a feneke is kicsit pufibb, és nem szálkás, annyira a karja sem izmos.


Én se vagyok tökéletes, aláírom, így ezeket én nem teszem szóvá neki. Nekem így is tetszik, szerintem jóképű.

2016. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Vannak NEM hús-vér férfiak is?


Amúgy mindenkinek más tetszik.


Nekem is hányingerem van, hogy megy az agymosás. Minden második fb post úgy kezdődik, hogy az IGAZI nő....

És ha én nem, akkor kezdjek pö.csöt növeszteni?? Vagy elég ha bevarrom??

2016. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
A párom pocakos és ahhoz képest vékony és görbe a lába :-) Nekem akkor is igy tetszik és nem cserélném el semmi pénzért egy csippendél fiura :-D Mert attól hogy őt szeretem nekem ő a legszebb és legvonzóbb - ahogy fordítva is!
2016. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Az ilyen cikkeket a ronda nők találták ki.

Akik lusták tenni azért , hogy jobb alakjuk legyen.

Inkább kitalálják az emberek azt, hogy ezaz igazi nő meg ez a természetes.

Ugyanúgy a férfiaknál is.

2016. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
husvér ffiak meztelenül is legyenek tele dolláral és akkornem érdekli a nőket se a pocak se a szőr se a sőr se az x láb. :D
2016. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Sötét haj párti vagyok és nem csak a fejre vonatkozik a sok szőr.Szóval engem a szőr nem zavar,egy kis pocak még belefér.
2016. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom pont szőrös és pocakos, és nekem így vonzó :).

Amúgy meg én mindenkit elfogadok úgy, ahogy van, de ez nem azt jelenti, hogy mindenképpen össze is jövök belük. Elfogadás nem egyenlő szexuális vonzalom. A nagyobb darabok mindkét nemből hátrányos helyzetből indulnak ismerkedésnél, de az még mindig a nőknél nagyobb probléma, hogy vadidegenek beszólnak, hogy hány kiló, hogy néz ki meg azt, hogy elfogadják-e az adott nő véleményét, attól tesik függővé, hogy feláll-e rá a farkuk.

2017. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Ez akkora hülyeség: a nőknél belefér ha nem 100%os az alakjuk,de a férfiaknál nem? Vagy akkor gondolom a képen szereplő nők sem Adoniszokat keresnek.. szerintem, aki elvárja hogy a partnerének jó teste legyen, az figyeljen kda saját magára is! 😤😤
2017. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Az igazi férfi ad magára pont úgy mint az igazi nő,és a körülményekhez képest a legjobbat hozza ki a testéből.


Nem szeretem ha "természetesnek "

titulálják a löttyedt testeket 50-év alatt.

-A fotókon a szőke nő aki mosolyog és iszik valamit-egyedül ő vállalható,kedves nem lóg a teste.


Ha mondjuk nőként 43-évesen nem a gyomromon fekszik a mellem és nem húzom a hasam-fenekem magam utáb akkor egy hasonló korú férfi se tegye!

Nem kell sok pénz hozzá még kobdi bérlet sem,-csak egy tükör és kitartás,hogy legyen motivációd mozogni!

2017. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!