Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudott?

Figyelt kérdés

Ma elkértem párom telóját,mert keresni akartam a neten egy oldalt és amikor rávittem,hogy a link helyére írjam a saját linkem akkor kihozott néhány oldalt, plusz 2 társkeresős oldalt. Amit egyből mutattam neki és kérdeztem,hogy mi ez és mondta, hogy nem tudja,ő nem nézegett ilyen oldalakat, lehet reklámnak hozta be egyszer és az előzményei miatt ott maradt.

Nem tudom hogy hihetek -e neki. Igazából szerintem lenne annyi esze,hogy ha ilyeneket nézeget akkor kitörölné hogy ne legyen nyoma. De közben meg az is zavar,hogy tudom a face jelszavát, e-mail jelszavát stb. és soha nem nézegettem vagy ellenőrizgettem lehet úgy volt vele,hogy úgy se derül ki ha nem törli ki.

Viszont mikor kérdeztem ma tőle abszolút szava hihetőnek tűnt. És bíznék is benne,de közbe meg ott a bizonyíték. Nem tudom mit gondoljak.


2016. febr. 6. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csinált semmit szerintem.
2016. febr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Blade Bone ***** válasza:
Világos, hogy nem magától került oda.. és ha nem nézed, nincs értelme törölni, ez így van.. Szerintem hazudik és ez egy amolyan "jel" volt, hogy valami nem stimmel. Én nyitva tartanám a szemem.
2016. febr. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem baromira túlkombinálod. Nincs értelme ennyit féltékenykedni.
2016. febr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan lehet, hogy véletlenül rákattint, én táblagépen rendszeresen nyomok mellé valami reklámra aztán anyázok egy sort. Az pedig bekerül az előzményekbe. És sok társkeresős reklám van. Nem biztos, hogy direkt ment rá.
2016. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért itt kérdezed meg, szerintünk hazudott-e, amikor sokkal egyszerűbb lenne a rendelkezésedre álló jelszavakat használni... Tudom, sokak szerint nem szép dolog mások privát dolgaiban kutakodni, DE mivel ő adta meg neked, ezzel felhatalmazott arra, hogy ezt tedd, szóval nem tartom etikátlannak. Így rövidre is lehet zárni a dolgot, kiderül, mi a helyzet. (Mert igen, ahogy írták előttem, lehet, hogy pont amiatt ilyen "felelőtlen", mert eddig nem éltél a lehetőséggel; de az is lehet, hogy tök ártatlan, és tényleg csak egy reklámra kattintott véletlenül.)
2016. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!