Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, bántátok már meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, bántátok már meg, hogy nem voltatok egy kicsit "rosszfiú"?

Figyelt kérdés

azért nem lehet több köztem és egy lány között, mert túl rendes vagyok neki (valószinűleg)


kezdetben még mutatta a szimpátiát, érdeklődést (persze lehet, hogy ez sem volt semmi). Látszott, hogy amikor jöttem azzal, ami hiányzik a mai pasikból (udvarlás, kedvesség, figyelem), akkor nem tudott vele mit kezdeni, csak megszeppenve nézett, pislogott. Nem örökké virágokat hordozgattam neki, meg loholtam a nyomában, csak odafigyeltem rá. Megjegyzem, neki szinte csak rossz kapcsolatai voltak, csak megfektetni akarták. Ezért lett volna egy kicsit rossznak is lenni (na nem azért, hogy csak megfektessem, de úgy tűnik, nála ez kelti fel a figyelmet).


Szóval elutasított finoman, hogy nem tud ennél többet. Egy hónapja persze kicsit hanyagolom, néha viszont ő jön ide, mellémül, a vállamra hajtja a fejét, megosztja továbbra is a titkait, szal barát kategória. Persze meg is jegyezte, hogy attól mert ez történt, még találkozhatunk, amikor meg odalöktem neki, hogy "annyira azért nincs sok értelme annak, mert nekem fáj" akkor mélyen elgondolkodott, elcsöndesedett, komollyá vált.


Igazából csak úgy érzem, hogyha talán kicsit rosszabb lettem volna, talán lett volna esélyem. De hogy legyek rossz? Nem arra gondolok, hogy többé nem köszönök neki, vagy odaszólok neki, vagy más nőknek, mert abban nem hiszek...


2016. febr. 6. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Ebbol talan egy jobb szerelem is kialakulhat.

A fiatalabb nokben meg nagyon nincs ertekrend, ezert nem ertekelik hiaba mondjak azt nekik rendes pasi kell miegymas...

Kozben nem talan annak kell aki kicsit tulszarnyalja a koraban levo lanyok eszet

2016. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem, még sosem bántam meg. Az ugyanis nem lenne őszinte a részemről. Csak egy álarc, ami egyszer úgyis lehullana. Én nem vagyok rosszfiú... Amelyik nőnek ez kellene, annak nem én kellenék. Vagyis egy hazugság lenne az egész kapcsolat.


Aki megszeret, az magamért szeressen. Én pedig nem vagyok "rosszfiú" - vannak "rossz" tulajdonságaim, nem vagyok nyápic sem, de nem játszanék rá egy tulajdonságra csak ezért...


A kérdésed többi részére: Ahogy elnézem itt nem feltétlen veled van a baj. A lánynak rosszfiú kell, nem Te, de erről nem te tehetsz. Ő sem tehet róla, neki ez a zsánere - van ilyen. Nem illettetek volna össze akkor. Várj és majd jön olyan aki magad miatt szeret és a figyelmességed főnyeremény lesz a számára. Ő lesz majd az igazi :)


"Add magad" - öreg közhely, de igaz. Csak őszintén (mármint egészséges mértékben őszintén) - és minden menni fog ahogy kell. Sok sikert hozzá :)

2016. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban ha egy jóképü pasi rosszfiú,azt imádják.De ha egy csúnya pasi rosszfiú,bunkó stb.akkor az bunkó,tapló,anyagyilkos,pedofil stb. lesz a szemükben!

Aki nem jóképü ne is akarjon csinos nőt,mert úgyse lesz neki,tapasztalatból mondom!

2016. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt akár én is írhattam volna, mert szinte ugyan ez történt velem is. Kedveskedtem neki, kis ajándékokat adtam. Volt olyan, hogy egy ilyen kis dologgal úgy meg tudtam lepni, hogy állítása szerint egész nap a hatása alatt volt. Csináltam közös programokat stb. Huszun pár hónapig próbálkoztam a lehető legrendesebb férfi lenni vele, akiről látja, hogy számíthat rá és a társa lesz. De egyszer kinyögte, hogy ő nem tud többet mint barátság. Majd összejött egy olyan sráccal akiről mindenki tudta, hogy mire lehet számítani. Át is verte és a többi. És azóta sem látom, hogy értelmesebb forma férfival próbálkozna. És azóta más lánytól aki ismer és rálát a cselekedeteimre, viselkedésemre megkaptam, hogy túl rendes vagyok. Én sem értem ezt a dolgot. Lehet nekem is hazudoznom kellett volna és csak hitegetni a fejét, akkor talán összejött volna.
2016. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a normális rendes srácokhoz nem tudnak vonzódni a nők nekik a bunkó egoista kell aki sz@rba se nézi őket
2016. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem arculatváltást szerettem volna, láttam már, hogy valaki más pasi hogy vette fel ezt az álarcot - azt hiszi magáról, hogy tökéletes, de továbbra sincs senkije, és csak kiröhögik, hogy nem áll jól neki.

Rosszfiús vonásban olyasmire gondoltam volna, hogy mi is szeretjük, ha egy lány csak nekünk válik ri. banccá néha

2016. febr. 6. 14:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Bántam. Felesleges normális lenni a nőkkel, hiába állítja szinte mindegyik magáról, hogy ő más.
2016. febr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!