Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi egyedülálló 30-40 közötti férfi?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 15:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem kellenek a nőknek. Lehet itt futni a felesleges köröket, de ez az egyetlen ésszerű oka. Olyan férfit még nem láttam akinek ne lett volna nőre szüksége, a mai nők 20-40-ig pedig lassan pókhálósak lesznek.
2016. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
Úgy ahogy az 1-es írja! Akárhogy le lett pontozva, igaza van.
2016. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Valami zizi van azokkal akik 30 körül még mindig egyedül vannak.
2016. febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

3#

Én tudom mi lehet velük a zizi, kidobta őket a nőjük.

2016. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaja,zizi van velünk, nem születtünk jóképűnek és/vagy gazdagnak. Más gond itt nincs, a személyiségről, és hasonló dolgokról szóló mesét pedig hagyjuk, mert ha egy találkozóra sem jön el egy nő sem, egyáltalán társkeresőn sem válaszol, akkor hogy bizonyítsa az ember, hogy milyen a személyisége? Erről ennyit.
2016. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%

Azért van annyi egydülálló, mert dugni akarnak nem megkötni magukat egy idegbeteg nő mellett. Mert normális nőt nem igen találni. :)) A nők meg csodálkoznak hogy csak szexre kellenek... xd

A másik csapat az elkényeztetett szerencsétleneké akik képtelenek nőt fogni maguknak maguktól. Az ölükbe pedig nem hullik egy nő se.

2016. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Olyan is van, hogy felajánlkoznak, de nem élnek a lehetőséggel. :D Csak egyszer bántam meg, de azt nagyon! ahh.. Taigetosz pozitív.. :D
2016. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%

Nálam fordítva van. A volt párom zizi.

+régebben nem akartam elkötelezni magam. Most meg itt vagyok az 5 combú asszonnyal, amíg nem találok valakit. :)

2016. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nos, miért is? 29 évem alatt 3 leányzó csalt meg, egy másik 5 év után jött rá, hogy élni akar, nem tombolta ki magát, ezért kicsit bekattant agyilag, majd rá pár hónapra szakítás lett. Azóta volt pár randim, ahol vagy sikerült kifognom egy sipákolós csajt, vagy a pénz került szóba 5 perc után. Pedig átlagos kinézetű lányok voltak, nem plázacicák.

A munkahelyemen több 30-as kolléganőm is smacizik szünetekben különböző munkatársakkal, miközben otthon várja őket a férj és a gyerek.

Ezek után valahogy kezd elmenni a kedvem a nőktől.. :D

2016. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Elottem szolo jol mondja!
2016. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!