Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi szövegről?

Figyelt kérdés

"Egyre több, szépen-lassan. de biztosan az összes valamikori általános iskolai és gimnáziui osztálytársnőm férjhez megy.

Azzal együtt csúnyán elhíznak, már most hasonlítanak a konyhásnéni alkatú anyukájukra, tokát és pocakot eresztenek, 28 helyett minimum 40-nek néznek ki és szülni fognak, már szülnek vagy nemsokára terhesek lesznek.

Vannak persze, akik nem házasodtak meg, csak szimplán taktikai teherbeesés történt.

Aztán gondolom majd ők is frigyre lépnek. Vagy domestic rijléssönsipp lesz belőle.

És persze vannak olyanok is, akik csak úgy egyszerűen férjhez mentek, az alakjuk még a régi, csak az ábrázatukra ült ki valami, amivel mindent elvesztettek egykori önmagukból.

A sort hosszan folytathatnám. Egy biztos: ők már eleget tettek a társadalmi nyomásnak, a konvencióknak, a 30 felé visszavonhatatlanul előtörő 'fészekrakó' ösztönnek.

Hivatalosan Boldogok. Kiteljesedtek.

Bizony ám!

Mert az élet értelme csak egy gyerek lehet.

Szerintük.

Szerintem nem.

Szomorúnak tűnhet, hogy rólam sosem készülhetnek majd esküvői fotók, ultrahangos képeket sem fogok megosztani.

Ami talán még szomorúbb, inkább ijesztőbb, hogy nem irigylem őket.

Tudom, hogy kéne. De konkrétan a hideg ráz tőlük."


2015. jún. 29. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Húú ezt ki írta?
2015. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ez egy zavaros katyvasz. Előfordult már hogy férfiként én is elhagytam magam kapcsolatban, de nem ennyire és nem sokáig. A valamikori osztálytársnőim 30-35 éves korukban voltak a legszebbek. Gyereket sokan nem akarnak 28 évesen. Nagyon kevesen nem akarnak 40 évesen. Ennek ellenére a szöveg írója egyedinek képzeli magát. Ami miatt unalmassá válik.
2015. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megkeseredettnek, és cinikusnak tűnik. Teljesen primitívnek nézi az embereket, mintha ő tudná, hogy hogy kell. Viszont ha az ilyenekről mint ő ugyanilyen cinikus, és részletes leírást ír valaki, akkor halálra sértődik.


Ezzel együtt vannak olyan mondatai, amivel szerintem nem mond hülyeséget, csak ez a stílus elég lekezelő.

2015. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!