Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkereső oldalaknál mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalaknál mennyire számít egy jó bemutatkozó szöveg?

Figyelt kérdés
Elég nagy álszent dolognak tartom az ilyen oldalaknál a bemutatkozó szövegeket, mert az egyik mindenki jó színben próbálja feltüntetni magát, a másik nem lehet egy pár mondatban mesélni önmagunkról, a levelek írásainál is hasonló véleménnyel vagyok. Vannak olyan oldalak ahol kötelező ezeket kitölteni és nekem nincs kedvem jópofizni a bemutatkozásnál magamról.
2014. dec. 6. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb ilyen sablonos szar.
2014. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nagyon sokat számít. nekem fontosabb mint a kép.

20+/n

2014. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyakran szerkesztgettem a bemutatkozó szövegemet, hogy jobb színbe tüntessem fel magam, de ez is egy álszent cselekedet volt.
2014. dec. 6. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy a kép a döntő, lehet bármilyen tetszetős a szöveg, a kép dönt.

Nálam is :)

2014. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de képről se lehet sok mindent megálapítani, ezért gondolkozok el néha azon megéri e energiát pazarolni rá.
2014. dec. 6. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár levélváltásba még senki nem halt bele.
2014. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is a kep alapjan dontottem el, szimpatikus e. Ezután jott a levelolvasas. Ebbol derul ki számomra, h lenne e helyunk egymás mellett. Ennek nem kell egetrengetonek lennie, alap dolgok, a lenyeg, h ne hazudj, mert elobb-utobb kiderul. A masik, h ne terjengosen irj, inkabb olyan dolgokat fogalmazz meg, ami felkeltheti a nok figyelmet. Pl. valamilyen különleges sport, vagy vmi olyan dolog, amit elertel/el akarsz erni. Sok nonek imponáló, ha a pasinak van hobbija, eltolti az idejet egyedul is.. Mert a noknek is kell egy kis szabadidő, levego. Ugyanugy, mint a ferfiaknak. Szoval ne legyen tul terjengos, lenyegretoroen fogalmazz, keltsd fel az erdeklodest.
2014. dec. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!