Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi állandóan szívja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi állandóan szívja a vérem, idegesít, csipkelődik velem. Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ja...
2016. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
igen,én is ezt szoktam:D
2016. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos. Az ember azt hinné... De két helyes srác is viselkedett így velem, úgy értem baromi helyes, és kicsit sem jöttem be egyiknek sem. Túl szép volt... hogy igaz legyen. Ájj de hülyén hangzik!! :/
2016. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Több kimenetelű is lehet, van aki csak simán paraszt és nem képes normálisan beszélgetni, vagy akkor ilyen, ha hülyének nézi a másikat és be is akarja bizonyítani, hogy a másik idióta. Neked kell érezni, hogy flörtöl-e közben, vagy csak a véred szívja.
2016. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Mi ez a baromság, hogy ha tetszel valakinek az szívja a véred meg b-sztat? Lol. Felejtsd el, ez nem az óvoda. Az óvodában sem kéne ezt szorgalmazni, egyébként, mert a Dominik1991 félék felnőve majd véletlen leszúrnak a nagy csipkelődés közepette.
2016. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vámpír rajongó a srác, csajban ismertem ilyent, dobtam rövid úton, mert ott harapott ahol nem kéne.
2016. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!