Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy nős férfi miért beszélget...

Egy nős férfi miért beszélget egy másik nővel az élet nagy dolgairól, miért csipkelődik és tesz folyamatosan kétértelmű megjegyzéseket?

Figyelt kérdés
Szerintem meg van a kémia köztünk, de mivel családja van sohasem mennék bele egy kapcsolatba így vele. Elmondta, hogy neki sem férne bele az értékrendjébe a megcsalás. Jól körbejártuk már burkolta ezt a dolgot. Viszont úgy érzem, h flörtölünk egymással és nem értem h miért.Mindketten tudjuk h tabu a másik, de sokszor azt érzem majd felfaljuk egymást a tekintetünkkel.
2014. okt. 20. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Peckesen áll a farka vala,

s lankad majd, mikor vetkőzik az ara.

Utolsó haláltusájában a farka,

meghátrál majd, s neked csak a pénze marad.


Ahw yeah!

2014. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd szerintem,ne bombázz szét egy családot! akármennyire is bejöttök egymásnak
2014. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet mondani ezeket a sablon szövegeket, hogy hagyd a francba, meg úgy is mindig a szerető húzza a rövidebbet. De ez nem neveltetés kérdése, az érzelmeknek nehéz ellenállni. Hiába volt az embernek gyerekszobája nem mindig józan észérvek alapján szeretünk bele valakibe.
2014. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. okt. 21. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!